Hry

Velký Steam Summer Sale 2022 přijde už tento týden

Léto je tady. A to znamená hlavně co? Prázdniny, dovolené a spoustu dalšího volného času. A popravdě, kdo by dneska trávil prázdniny někde u moře nebo na nějakých výletech, když se naskytne taková událost. Služba Steam nabízí už od 23. června velký letní výprodej. Akce s názvem Steam Summer Sale 2022 nabídne hráčům velké množství her u kterých se doslova zapomíná na čas. Akce potrvá až do 7. července, takže máte spoustu času rozmyslet si, které tituly si přidáte do své knihovny.

V upoutávce na letní akci se dozvíme i o několika velmi lákavých titulech, kterých se slevy budou týkat. A můžu vám říct, že to opravdu stojí za to. Těšit se můžeme třeba na God of War, Red Dead Redemption 2, Forza Horizon 5, Ghostwire: Tokyo a spoustu dalších skvělých titulů, které hýbou herním světem.

Kromě her bude výprodej obahovat i exkluzivní karty Steam Trading Cards, které lze využít k vytvoření odznaků pro váš Steam profil.

A aby to nebylo málo, kromě letního výprodeje si Steam do konce roku chystá i další akce. Minimálně nás čekají ještě další 3 a to konkrétně:

  • Halloweenský výprodej na Steamu 2022 – 28. října – 1. listopadu
  • Podzimní výprodej na Steamu 2022 – 24. listopadu – 1. prosince
  • Zimní výprodej na Steamu 2022 – 22. prosince – 5. ledna

Halloweenský výprodej se tradičně zaměří především na hororové tituly, takže kdo je fanouškem tohoto žánru už si jistě dělá poznámku do kalendáře. U podzimních výprodejů se slevy točí kolem Black Friday, takže objevit se může prakticky cokoliv. Kromě slev je ale také možné hlasovat pro své oblíbené tituly pro cenu Steam Game, která se vyhlašuje každý rok. A zimní výprodej je skvělou příležitostí na sehnání dárku pod stromeček na poslední chvíli. Co víc si přát? Herní nářez je vždycky lepší něž pár ponožek ne?

Tak nezapomeňte kontrolovat v následujících dnech službu Steam a připravte se na pořádnou nálož her a probdělé noci.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *