Anime

Zklamaní dobrodruzi podle všeho zachrání svět

Tedy aspoň to tvrdí název nového anime, které budou moct všichni fanoušci fantasy světů sledovat již od 10. ledna příštího roku. Měli bychom to ale pravděpodobně trošku upřesnit. Zklamaní dobrodruzi podle všeho zachrání svět v originále známé jako Ningen Fushin no Boukensha-tachi ga Sekai wo Sukuu you desu nás vezme do fantasy světa plného dobrodruhů, levelů i rozličných fantasy ras které můžeme znát z různých jiných seriálů. Jenže tentokrát vypadá příběh víc než zajímavě.

Nick je zkušeným dobrodruhem, jehož skupina je vedena mentorem a Nickovou skoro „otcovskou“ postavou Argusem. Ten však z ničeho nic neprávem obviní Nicka z krádeže peněz, které jejich parta získala za splnění náročného úkolu, a navíc ho i vyhodí ze skupiny. Zhrzený Nick tak jednoho večera, po mnoha dalších neúspěších, ztrácí víru v lidstvo a zapíjí žal a vztek v hospůdce ve které se k němu přidají tři podobně smýšlející jedinci. Asi tedy není žádným překvapením, že se tito zklamaní dobrodruzi, kteří ztratili víru v lidstvo, rozhodnou vytvořit svou vlastní partu. Začíná tedy příběh o partě dobrodruhů, která zachrání svět i přesto, že si myslí, že jsou všichni lidi bastardi.

Vskutku unikátní námět je v traileru doplněn o krásnou animaci a tak je jen otázkou, jestli bude anime tak dobré jako jeho předloha ve formě light novely napsané populárním autorem Shinta Fuji. Rozhodně se ale jedná o něco, co by mělo zůstat v hledáčku každého fanouška fantasy světů. A pokud není fantasy vaším šálkem, můžete mrknout třeba na Spy x Family pro dospělé

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *