SYFYMAG Blog Filmy & seriály Želvy Ninja nám do života vnesou trochu chaosu
Filmy & seriály

Želvy Ninja nám do života vnesou trochu chaosu

Animovaných filmů není nikdy dost, že? Zvlášť těch, sázících na se známou značkou spojenou nostalgii. Loni se k nám oblíbení želví kreslení hrdinové vrátili ve formě povedené videohry Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder‘s Revenge, letos přišel čas na filmové zpracování. Sice si ještě nějakou dobu počkáme, než se Želvy Ninja: Mutantní chaos objeví v kinech, ale to nevadí: zatím se můžeme podívat na oficiální trailer!

Netradiční animace

Hned na první pohled ukázka zaujme způsobem zpracování malby: Spider-Man: Paralelní světy holt nasadil vysokou laťku, vzbudil rozruch a nové animáky se budou inspirovat jeho neotřelou animací. Ale není to vůbec na škodu, želvám tento ledabylý styl velmi sluší. Mělo by jít o nový začátek aneb jak se nedospělí želví ninjové do boje s mutanty pustili. Vzhledem k tomu, že film produkuje mimo jiné „věčný teenager“ Seth Rogen, půjde o komedii.

Po letech, kdy byli chráněni před lidským světem, se želvy rozhodly získat srdce Newyorčanů a být přijaty jako normální teenageři skrze své hrdinské činy. Jejich nová kamarádka April O’Neilová jim pomáhá v boji proti notoricky známému zločineckému syndikátu, ale když je na ně vypuštěna armáda mutantů, brzy jim vše přeroste přes hlavu.

Paramount Pictures

Obsazení bude z velké části hvězdné, ale předem se připravte na to, že se postavy trochu odkloní od předlohy. Největší nadšení budí asi mistr Tříska (tedy, s mulletem na hlavě), kterého bude dabovat Jackie Chan. Za želvími hlasy budou v originále opravdu mladí herci: Leonardo bude Nicolas Cantu (The Walking Dead: World Beyond), Donatello bude Micah Abbey (Příbuzní navždy), Michelangelo bude Shamon Brown Jr. (The Chi) a Raphael bude Brady Noon (Deník malého poseroutky). Design čtyř želv bude přitom odpovídat posledním trendům, hodně vzhledově připomínají mladší verze z roku 2012. April O’Neilová bude vypadat jinak, než jak jsme byli zvyklí: bude mít snědou pleť, dredy, brýle a rozhodně nepůjde o vysokou, štíhlou ženu (trochu mi její nový design připomíná původní Irmu). Alespoň žluté odění jí z části zůstalo, bude mít žlutou bundu. Dabovat ji bude Ayo Edebiri (The Bear, Co děláme v temnotách). Ve filmu nebudou chybět ani oblíbenci Bebop a Rocksteady s hlasy Setha Rogena a Johna Ceny. Leatherhead bude žena, a bude ji dabovat Rose Byrne, a Michelangelova kamaráda Monda Gecka bude dabovat Paul Rudd. Za zmínku ještě stojí Giancarlo Esposito, který si střihne šíleného vědce Baxtera Stockmana: bez něj by to snad Želvy Ninja ani nebyly.

Želvy Ninja: Mutantní chaos bude mít premiéru 3. srpna 2023.

YouTube Poster

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version