Knihy

Začal předprodej antologie Slovenský nářez

Časy se mění, když jsem byl dítě bylo naprosto normální číst knížky ve slovenštině i přesto, že jste žili v české republice, dnes je to ale trošku složitější. Mladí začínají mít se slovenštinou problémy a když jim řeknete, co je to čučoriedka či bozk, čumí na vás jak tele na nová vrata… Ne tuhle větu jsem si nemohl odpustit, cítím se totiž kvůli tomuto krátkému článku dost staře 😀

Být to na mě, řeknu vám ať si přečtete skvělé slovenské autory v originále. Jenže vy nemusíte. Máte tu totiž Fantastickou epochu, která vám přináší novou antologii plnou nejlepší slovenské fantastiky v češtině! Červenák, Hlavačková, Iša, Jelínek, Molnárová-Dubcová a další slovenská esa tohoto žánru pohromadě ve výběrové antologii. Slovenský nářez je dlouhodobý projekt Martina Králika a Leoše Kyši, kteří pustili do světa sestavu nejlepších současných slovenských autorů fantastického žánru. Vydejte se poznat autory, z nichž mnozí dosud nepublikovali v českém překladu. Hostující povídku napsal František Kotleta.

No není to nářez? Je, je to totiž Slovenský nářez a vy si ho navíc můžete pořídit v předobjednávce s mimořádnou 35% slevou, stejně jako třeba i Likvidátora.

Slovenský nářez

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *