Filmy & seriály

Vyšel trailer na 3. řadu Mandaloriana

Po úspěšných dvou řadách Mandaloriana – ostrůvku radosti v moři Star Wars nespokojenosti – se na nás na jaře chystá série třetí. Příhody smolařského sympaťáka „Manda“ Din Djarina (Pedro Pascal) zaujaly svou komorností, westernovým duchem a samozřejmě roztomilým „Baby Yodou“ Groguem.

Zatímco první série působila vyloženě jako old schoolový seriál (a právě tím byla výjimečná), ve druhé řadě již seriál více pokukoval po ostatních Star Wars dílech. Dočkali jsme se tak konečně Ashoky, oblíbeňkyně z Klonových válek, z masa a kostí, i starého dobrého Luka Skywalkera. Druhá série končila rozdělením Grogua a Din Djarina, ale jak nám ukázal Boba Fett: Zákon podsvětí, Baby Yoda si navzdory všemu vybral cestu Mandaloriana, a ne Jedie. A tak jsou oba hoši zase šťastně spolu.

Trailer na třetí sérii slibuje ještě více akce, než předtím. Grogu se sice rozhodl učit se od Manda, ale soudě dle záběrů, začne více používat Sílu. Dozvíme se více o Mandalorianech jako takových. Din Djarin se dokonce vydá na Mandalore, kolem kterého by se měl celý příběh nyní točit.

Jedu na Mandalore, aby mi mohly být odpuštěny mé prohřešky.

Din Djarin

Potemnělo hudební skóre i samotné záběry, a tak jsem zvědavá, zda si Mandalorian udrží lehký, hravý tón, či nikoliv. Co se týče postav, v seriálu se kromě dvou hlavních představitelů znovu objeví i Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff), Peli Motto (Amy Sedaris) či Moff Gideon (Giancarlo Esposito).

Is this the way? To zjistíme 1. března 2023 na Disney+.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *