Filmy & seriály

Vemte nohy na ramena, Monsternado se blíží!

Ne, nespletla jsem si název, ačkoliv pokud se vám při čtení nadpisu okamžitě vybavilo Žralokonádo nebo Turbotarantule, nejste moc daleko od pravdy. Za tímto nejnovějším počinem stojí šílený režisér Tyler-James, a pokud ho ještě neznáte, nu, brzy jej poznáte. V listopadu se totiž do éteru dostanou dva jeho „hororové“ filmy, The Loch Ness Horror a Monsternado. Proč jsem dala slovo „hororové“ do uvozovek? Protože to zatím vypadá, že nejvíc strašidelný na tom bude scénář a CGI.

Připravte se na děj plný přihlouplých postav, snažících se bojovat s monstry všemi dostupnými prostředky. Zatímco The Loch Ness Horror by se měl odehrávat na palubě ponorky, na kterou začne útočit z jezera uprchlá Nessie, Monsternado přivede hurikán kategorie 5 (rychlost cca 480 km za hodinu) s predátory z bermudského trojúhelníku přímo do civilizace. Připravte se na dinosaury, žraloky, aligátory, chobotnice a podivné přelostlé hmyzáky, padající z nebes na ubohé obyvatele!

Už z trailerů je vidět, že CGI monster je naprosto odfláklé. Všechna vypadají, jako by je generovaly počítače před 20 lety. O to víc mě baví, že jsou oba filmy skutečně propagovány pod záložkou hororů. Každopádně, celá Žralokonádo franšíza má spoustu oddaných fanoušků, užívajících si trapnost filmů a bavících se u nich, a tak předpokládám, že tyto dva nejnovější snímky cílí právě na ně.

S prehistorickými monstry se v Monsternadu poperou Danielle Scott, May Kelly, Jase Rivers, Michael S. Siegel, Amanda Jane York a Lila Lasso. Danielle Scott, May Kelly a Jase Rivers už za sebou mají film, který byste mohli znát – Medvídek Pú: Krev a med. Uvidíme tedy, jak si poradí vzduchem létajícími obludkami. V The Loch Ness Horror jsou obsazení Becca Hirani (The Bad Nun), May Kelly (Medvídek Pú: Krev a med) and Matthew Baunsgard (FBI: International).

Monsternado bude s heslem „One helluva storm“ vydáno na DVD nosičích 14. listopadu 2023, týden před ním vyjde i The Loch Ness Horror. Přeji pěknou zábavu!

Trailer na Monsternado
Trailer na The Loch Ness Horror

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *