Hry

Už vás nebaví Goat Simulátor? Řešením je veverka, veverka s kvérem

Šílených simulátorů je v poslední době čím dál tím více. Máme tu například simulátor vapky, simulátor sekání trávy (kategorie chill simulátorů), pak tu máme trošku šílenější záležitosti, jako například simulátor chleba, babičky, kamene a v neposlední řadě kozy, jež je zmíněna v nadpisu. Pokud jste již přejedeni Goat Simulátoru, možná byste se mohli dočkat náhrady v podobě veverky. Ano je to tak, je tu veverska s kvérem.

Squirrel With A Gun první trailer

Dan DeEntermont totiž pracuje na hře s názvem Squirrel With A Gun. Ovšem nenechte se zmást, hra má dokonce i příběh. Sice neznáme přesné detaily, nicméně by hlavním úkolem mělo být dostat se do super tajné laboratoře. V tom vám budou bránit agenti. Ti by měli být vysláni právě firmou provozující onu laboratoř. Vypořádat se s nimi budete moct s pomocí palných zbraní v originální velikosti. Asi si nedovedete moc dobře představit malinkou veverku s pistolí pacičkách, naštěstí Dan DeEntermont vypustil pár videí, takže se můžete sami podívat, jak komické to je. K boji budete také moct využívat úhybného útoku k odzbrojení nepřátel. Ve Squirrel With A Gun ovšem díky jejímu příběhu nebudete jen bezduchou vše ničící veverkou. Budete si také muset poradit s překážkami, které vám budou stát v cestě do oné laboratoře a tak svou zbraň bude smět používat i například k překonání větších vzdáleností, nebo létání. Nenechte se ovšem zmást, budete potkávat i civilisty žijící svůj běžný, mírumilovný život NPC. A právě ti pro ty z vás, kteří jsou škodolibost sama, budou pro vás zábavným zpestřením. Můžete je okrádat. A nejen venku, můžete se dostat do jejich domů, ukrást sušenky a utéct. Nebo na ně na ulici prostě vytáhnout zbraň a počat až odhodí svůj drahocenný telefon na zem.

Z ukázky lze vidět, že bychom měli mít možnost naši veverku i trochu upravovat. Můžete si povšimnout jakéhosi žaludového kloboučku, nebo svetříku. Jen doufám, že se to moc nezvrhne a nestane se ze hry simulátor oblékání veverky. Squirrel With A Gun na mě zatím působí velice svěžím dojmem. Příjemné je, že poběží na novém Unreal Engine 5, takže se na něj bude koukat moc hezky. Co se data vydání týče, Dan DeEntermont na stránce Steamu napsal, že datum vydání je „dobrá otázka“. Co si z toho odvodit nevíme, každopádně já se těším a nejspíš si titul nenechám ujít. Myslím, že se po boku kozy, nebo kachny tato ozbrojená veverka jen tak neztratí.

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *