Filmy & seriály

Třetí Deadpool dostal název a teaser trailer!

Je to tady, je to tady: pondělí má hned o něco sladší pachuť, než jindy! Probudili jsme se do dne, ve kterém nám Marvel s Disney představili oficiální název v pořadí třetího oficiálního Deadpool filmu, plus k němu rovnou přidali i teaser trailer a několik grafických potěch pro ctěná oka. Pojďme se tedy podívat na to, co nám vlastně prozrazují, a na co se můžeme ve snímku těšít!

Deadpool & Wolverine

Dobře, uznávám, název filmu není nijak originální. Ale pro fanoušky, kteří ještě před ne tak dávnou dobou oplakávali odchod Hugh Jackmana z X-menů, je jako svatý Grál. Deadpool & Wolverine totiž dává najevo, že Wolverine nebude ve filmu jen tak nějakou vedlejší postavou, jen drobným Easter eggem, ale že bude Deadpoolovi v podání Ryana Reynoldse sekundovat. Tomu, že půjde (minimálně z Deadpoolovy strany) o bromanci, napovídá i obrázek náhrdelníku přátelství, kterým Marvel datum premiéry oznámil:

Zároveň je vidět, že se film do kin, poprvé v rámci MCU, chystá s R ratingem: vypovídá o tom minimálně dvojsmyslný slogan „Come together.“ Stejnou grafikou oznámil stanovené datum i Ryan Reynolds s dovětkem „Wait till you see the Deadpool popcorn bucket.“ (Počkejte, až uvidíte Deadpoolův kyblík na popcorn.) Myslím, že se, co se marketingu týče, máme ještě na co těšit.

To, že jsou Jackman a Reynolds nejlepší frenemies (kamarádi/nepřátelé), je všeobecně známo. Bylo tedy otázkou, s čím se na sítích vytasí Jackman a co si budeme povídat, nezklamal: opravil název filmu, aby podle něj více odpovídal skutečnosti.

Marvelovský Ježíš

A teď už k samotnému teaseru. Na začátku slaví Wade narozeniny: na hlavě má paruku, a jsou tam s ním všichni jeho přátelé a známí: jeho partnerka Vanessa (Morena Baccarin), Slepá Al (Leslie Uggams), Peter (Rob Delaney), Dopinder (Karan Soni), nechybí ani Colossus (Stefan Kapičić) a Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand). V tom na dveře zaklepe… TVA z Lokiho! Takže Deadpool, kterého nám ukázali, je Variant? Nebo…? Každopádně mu Paradox (Matthew Macfadyen) řekne, že je výjimečný. Na což Wade reaguje hláškou: „I smell what you’re stepping in, sensei. Your little cinematic universe is about to change forever. I’m the messiah. I… am… Marvel Jesus.“ (Cítím, kam tím směřuješ, sensei. Váš malý filmový vesmír se navždy změní. Já jsem mesiáš. Já… jsem… Marvelovský Ježíš.) No, já v kostech cítím, že se film dostane na seznam církví zakázaných filmů, ale možná se mýlím. Navíc… má vlastně pravdu. Poté, co poslední filmy v kinech propadly, je takovou poslední nadějí Marvelu na pořádné tržby.

Z Wolverina v traileru vidíme jen záda a jeho stín. Na víc si asi budeme muset počkat až na oficiální trailer. Buď ty části ještě nejsou hotové v postprocesu, nebo si zkrátka jen tvůrci hrají na tajemné…

Z veřejného seznamu obsazení je jisté, že se můžeme těšit na slavná camea: na obrazovkách v TVA vidíme záběry Avengers, ale mezi herci jsou uvedeni i Owen Wilson aka Mobius a Tara Strong aka Miss Minute, takže je v sídle TVA nejspíš uvidíme. Dále jsou tam uvedeni i Tom Hiddleston aka Loki a Jennifer Garner aka béčková Elektra z roku 2005… takže to bude rozhodně zajímavý mix.

V našich kinech bude mít Deadpool & Wolverine přemiéru 25. července 2024. Také už se nemůžete dočkat?

Teaser trailer: Deadpool & Wolverine

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *