Filmy & seriály

Trailer Netflixu Carter předvádí šílenou akci

Netflix vydal svou první upoutávku před uvedením jejich korejského akčního filmu Carter, která je nabitá adrenalinovými scénami, jenž dozajista rozbuší srdce o něco rychleji. Kombinuje rychlou akci a scény bez jediného střihu. Nový originální akční film má za cíl nalákat nové předplatitele. A je potřeba uznat, že tentokrát nás čeká pořádná akční jízda plná šílených kousků. Snímek připomíná směs Hardcore Henryho, Zastav a nepřežiješ a Vyproštění. Pěstní souboje, různé honičky a parkourové kousky jsou fajn. Pasáže připravené s pomocí digitálních triků pak působí trochu zvláštně.

Titulní postava je v neustálém bojovém režimu, když se snaží dokončit svou misi, která by mohla potencionálně zachránit zbytek lidstva a to před probíhající smrtící pandemií. Zamořený svět, kde většina populace je proměněna v krvežíznivá monstra je plný nástrah. Tentokrát však nebudeme svědky survival hororu, ale čeká nás pekelný akční nářez. Hlavní hrdina ztratil paměť a tak se snaží uniknout smrti. Pokouší se zjistit, kdo je, jak se sem dostal a následně pak odhalit, kdo je ten tajemný hlas v jeho hlavě, který mu říká „Carter“. Tvůrci na poli minutového traileru nešetří nápady ani adrenalinem. Fanoušci filmů jako Hardcore Henry nebo John Wick by si mohli přijít na své. Čekat ovšem od Cartera jakékoliv věci z hlediska vyprávění či příběhu by byla chyba. Celkově film působí jako krásné pohodové oddychové béčko. Něco co si s radostí pustíte večer po náročném dni.

Film je prezentován jako jedno-scénový akční film s jedním střihem s Joo Won (můžete znát ze seriálu Gaksital) v hlavní roli. Ve filmu si zahrají také Lee Sung-jae, Jeong So-ri a Kim Bo-min. Film režíruje Jung Byung-gil. Netflix vynaložil v posledních letech obrovské úsilí na korejský obsah a byl velmi úspěšný v zemi i na mezinárodní úrovni. Tento úspěch byl vidět ve vydání hry Squid Game (Hra na Oliheň) v loňském roce a nedávno korejského remaku Money Heist. Cartera bude možné shlédnout od 5. srpna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *