Hry

Top 5: Minecraft mapy ze známých fantasy

2. Crafting Azeroth

A teď ke staré dobré strategii, která si získala srdce mnohých hráčů po celém světě. Ať už je definitivně lepší Horda, nebo Aliance, ani svět Warcraftu se své kostičkované verzi nevyhnul. Projekt nesoucí název Crafting Azeroth je sice ještě stále v procesu, ale není se ani čemu divit, když si autor dal za cíl zbudovat rovnou celý Azeroth i Outland pěkně ve verzi 1:1. Dle všeho se tvůrce – Rumsey – drží předlohy světa v datadisku Cataclysm, nicméně zároveň potvrzuje, že je v plánu i například Pandaria. Proces jeho snahy je ostatně možné si prohlédnout buď přes interaktivní mapu, nebo přímo na vlastní oči, pokud si mapu stáhnete.

Již na první pohled je patrné, že si tak velké sousto žádá mnoho času a dle všeho má jít o podobnou zajížďku do světa RPG, jako i v předchozím případě. Kromě autentické hudby a okolí je možné se po světě volně prohánět na vlastním neohroženém oři (nebo třeba griffinovi) a s nějakou tou zásobou dovedností něco i dokázat. Nečekejte však spoluhráče na každém rohu. Vyjma těch, které si do hry sami přizvete, vás ve hře příliš sociálních kontaktů nečeká.


Ice Crown Citadel | Crafting Azeroth
Jsem umělecká duše, co se tak nějak snaží najít svoje místo na světě, stejně jako mnozí ostatní. Ráda však zkoumám cokoliv nového, zvláště pak, co se her, filmů a seriálů týče. Občas se zaseknu i nad nějakou tou knihou, ale spíš to jsem já, kdo se pokouší sepsat něco k světu a pak to v melancholii, že to bude naprostý propadák, uvrhne v zapomnění. Mimo jiné i ráda maluju a kreslím, nově i v digitální verzi, a jednou bych se tomu chtěla profesionálně věnovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *