Hry

Top 5: Minecraft mapy ze známých fantasy

5. Novigrad

Hrdě vstříc světu temného středověku, kde lze volit pouze mezi menším a větším zlem, a kde by si vás bez váhání dal kdejaký troll do polévky! Řeč je beze sporu o Zaklínači, konkrétně pak o největším městě Velenu – Novigradu. Zde je sice podobná pravděpodobnost setkání se s takovou horskou bestií asi stejně velká, jako kdyby začalo uprostřed léta jen tak sněžit ale co není, může být. Zpět však k tématu: celý projekt má na svědomí autor vystupující pod přezdívkou ElysiumFire a kromě věrné kopie zlomku Zaklínačova univeza má na svědomí též i například Cyberpunk Project, Dymetrion či Neon District. Tento projekt pak uvedl ve skutečnost za pomocí NVIDIA RTX GeForce.

Ač je tato lokace pochopitelně méně rozlehlá než další projekty v pořadí, je nutno uznat, že jde o neméně kvalitní práci. Toto běloskvoucí město rozhodně neznačilo žádné velké bezpečí ani pro Geralta z Rivie, když tudy procházel, nebo se kolem proháněl z Klepnou. Nutno ale podotknout, že v kostičkové verzi je za denního světla nejnebezpečnějším tvorem snad jen nějaký ten hladový vlk. Nakonec, je to i sám autor, co vybízí ostatní, ať si mapu zdarma stáhnou a nechají se pokochat krásou zbudovaných struktur. Zámek, přístav, věže,… každý si jistě najde to své ořechové.


Novigrad | Minecraft RTX Beta
Jsem umělecká duše, co se tak nějak snaží najít svoje místo na světě, stejně jako mnozí ostatní. Ráda však zkoumám cokoliv nového, zvláště pak, co se her, filmů a seriálů týče. Občas se zaseknu i nad nějakou tou knihou, ale spíš to jsem já, kdo se pokouší sepsat něco k světu a pak to v melancholii, že to bude naprostý propadák, uvrhne v zapomnění. Mimo jiné i ráda maluju a kreslím, nově i v digitální verzi, a jednou bych se tomu chtěla profesionálně věnovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *