Hry

The Callisto Protocol bude pořádný a brutální nářez

Už jen 2 týdny nás dělí od vydání očekávaného hororového titulu The Callisto Protocol od vývojářské společnosti Striking Distance Studios. hra na sebe upoutala velké množství pozornosti a mnoho fanoušků hororového survival žánru se teď už nemůže dočkat 2. prosince, kdy má hra naplánované vydání. Ještě před vydáním, nás ale tvůrci dráždí novým trailerem, který se skutečně velice povedl a už teď se nemohu titulu dočkat.

Příběh se točí kolem astronauta, který je po nouzovém přistání na jedním z měsíců planety Jupiter uvržen do brutálního vězení, kde se trochu vymkl kontrole výzkum mutantů a všech dalších možných šmejdů z vesmíru. Vzpoura vězňů vyhladila téměř celou věznici a protagonistovi hry nezbývá, než se obrnit odvahou, trpělivostí a pořádným kvérem a probojovat si cestu ke svobodě. To ale není vše o co ve hře půjde. Měsíc totiž skrývá i nějaké to dávné tajemství, kterému je potřeba přijít na kloub.

Jo a ten trailer. tady ho máte.

Tvůrci The Callisto Protocol uvádějí, že herní doba by měla trvat zhruba něco mezi 12 a 14 hodinami, ale díky různým rozhodnutím, se určitě nevyhneme opakovanému hraní, takže ten čas je dost relativní a určitě u hraní strávíme daleko více času. Jak už víme, tak vydání se dočkáme 2. prosince 2022 na konzolích PlayStation 5, PLayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a PC. Na konzolích PS 5 a Xbox Series X bude hra spuštěna v režimu 60 fps.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

2 Comments

  • Jan B. 18 prosince, 2022

    protagostnistovi. 😀

    • Goryvlad 19 prosince, 2022

      Děkujeme za upozornění 😀 opraveno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *