Anime

Teaser na „Witch on the Holy Night: Movie“ odhaluje nové anime studia stojícího za Kimetsu no Yaiba

Nový anime film Witch on the Holy Night (v originále Mahoutsukai no Yoru) studia Ufotable stojícího za vysoce populárním anime zpracováním Kimetsu no Yaiba se představil v kratičkém teaseru. Ten nám přibližuje svět založený na PC vizuální novele stejného jména z roku 2012, kterou nám přinesla herní společnost Type-Moon. Příběh nás vezme do městečka zvaného Misaki roku 1980 a konce období Šówa. Hlavní postavou je středoškolský student Soujuurou Shizuki, který se do města přistěhoval z vesnice a tak je pro něj vše úplně nové. Aby to ale nebylo málo, celý jeho život se ještě více změní ve chvíli, kdy Soujuurou pozná v tajemné vile na kopci dvě moderní čarodějnice (Aoko Aozaki a Alice Kuonji) a začne s nimi bydlet.

Scénář pro herní předlohu napsal Kinoko Nasu ve spolupráci s Hirokazu Koyamou a dodnes se šušká, že se hra z roku 2012 měla dočkat pokračování, které však dodnes nevyšlo. K oslavě oznámení filmu vydal Koyama dokonce i novou ilustraci na svém Twitter účtu.

Witch on the Holy Night: Movie ještě nemá stanovené datum premiéry ani vydání plnohodnotného traileru. A pokud není anime zrovna to pravé pro vás, co tak mrknout třeba na nový Jurský Park?

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *