Hry

Stellaris – DLC Toxoids přináší toxické rasy

Stellaris je grand strategie od švédského studia Paradox Interactive. Náplní hry je ujmout se vámi vybrané rasy a expandovat s ní po vesmíru. Vývojáři neustále přidávají různá rozšíření v podobě všemožných DLC. Škála jednotlivých ras se postupně rozšířuje. V posledním DLC jsme dostali druhy preferující vodní prostředí, které měnily kolonizované světy na vodní. V tomto, pojmenovaném Toxoids Species Pack je nám naservírována řada druhů milující znečištění. Jedná se o velké fanoušky toxických bohů. Znečištění bude jednou z hlavních zbraní těchto nových národů. Toxické prostředí pro ně bude tak důležité, že ho budou chtít rozšířit po celém vesmíru.

Zamoření

Toxoids poskytnou hráčům nástroje, jak „hazardovat s budoucností svých planet za okamžité zisky“ hned po vydání. Říše nových druhů dokážou růst a adaptovat se mnohem rychleji než ostatní. To ovšem přináší ošklivé důsledky nejen pro ně, ale i pro jejich sousedy. Za tímto účelem rozšíření představuje dva nové původy.Knights of the Toxic se točí kolem zvěstí o skutečné síle pohřbené pod toxickým kalem. Odvážíte se toto tajemství své minulosti najít? Troufnete si vybagrovat tajemství své minulosti? Overtuned nabízí hraní za druh, který může získávat stále více vlastností za cenu vlastního života. Žijte pro dnešek, aniž byste se museli bát, že přijde zítřek.

V Toxoids přibude několik nových občanských nauk. Toxic Baths lze použít k rychlému růstu populace pomocí mutagenního kalu, ale stojí vás to lidi a planety. Scavengers umožní hráčům sklízet trosky pro rychlou výstavbu. Relentless Industrialists zvyšují zisky zdrojů, ale i negativní názory na vás. S tím přicházejí i nové vlastnosti.Noxious způsobuje, že vaše pouhá existence dělá z vašich planet hrozná místa k životu. Naopak jiné rasy to mají těžké, když s vámi chtějí bojovat či si vás podmanit. Anorganic Breath způsobí, že vaši vlastní lidé jsou zdrojem cenných exotických plynů.

Vedle tohoto bude Toxoids obsahovat nové portréty druhů, modely lodí a panoráma měst. Nový poradce je popisovaný jako „neúnavný zdroj škodlivého sarkasmu“. Navíc jako bonus obsahuje uvedený oznamovací trailer příjemně chytlavou melodii. Více detailů o expanzi si můžete přečíst na oficiálních stránkách. Dostupné bude od 20. září na PC.

Stellaris: Toxoids Species Pack – Announcement Trailer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *