Anime

SPY x FAMILY se vrátí již v říjnu 2022!

Ano je to tak, jedno nejpopulárnější anime sezóny SPY x FAMILY se dočká svého pokračování ještě letos a to konkrétně 6. října! Potvrdil to i před pár dny vydaný teaser na druhou část první řady. V té se podle všeho můžeme těšit na trošku vážnější situace a boj s fanatickými teroristy, kteří se pokusí vyvolat válku mezi oběma zeměmi. Ještě je tu ale agent Twilight, který něco takového jen tak nedopustí. Že to vypadá skvěle? Tak to si pište! Twilight je totiž „v určitých ohledech“ velmi seriózní a válka je něco, čeho už má opravdu po krk.

Samozřejmě nebude chybět ani všemi milovaná Yor, která opět bude nakopávat zadky každému, kdo se odváží byť jen přiblížit k Anye a ublížit jí. Dočkáme se ale i nových postav a hlavně již odhaleného čtvrtého člena rodiny jímž bude pes Bond dříve známý jako subject 8.

Anime SPY x FAMILY ve výsledku předčilo všechna očekávání a stalo se nejsledovanějším anime této sezóny. Může za to skvělý příběh, úžasné postavy, ale i dokonale zpracovaná animace spolu s úchvatnou hudbou. Není divu, že vyhrálo i několik dalších ocenění jako je třeba 1. místo za nejlepší opening na Crunchyrollu. SPY x FAMILY je prostě skvělou směsicí komedie, akce, ale i napětí a životních příběhů, která sedne každému fanoušku anime.

A pokud jste anime ještě nedali šanci, měli byste to rychle napravit!

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *