Hry

Společnost Capcom odhalila datum premiéry Capcom Showcase

Herní společnost Capcom zveřejnila datum vlastní herní události, která se bude streamovat živě pro všechny fanoušky jejich her. Capcom Showcase uvidíme už 13. června o půlnoci našeho času. Podle vyjádření společnosti bude mít akce zhruba 35 minut a těšit se můžeme na spoustu informací o novinkách, na kterých společnost pracuje a které byly již dříve oznámeny. Kromě toho uvidíme i výčet aktualizací již vydaných titulů. Na co si bohužel musíme nejspíš nechat zajít chuť, jsou dosud nezveřejněné tituly. Naznačuje to formulace ohlášení akce.

Během Capsom Showcase by se měly objevit informace ohledně aktualizace remakeu titulu Resident Evil 4, dále pak o verzi Resident Evil Village na PSVR 2 a velkým tahákem jsou i další podrobnosti k bitkařské stálici herního studia. Mluvím samozřejmě o nedávno ohlášené hře Street Fighter 6. Jestli se objeví i více informací o titulech jako Exoprimal, Resident Evil Re: Verse nebo Pragmata je zatím zahaleno tajemstvím a nezbude, než si počkat na průběh konference.

Během akce State of Play společnost odhalila trailer na remake Resident Evil 4. V ukázce se podíváme na hlavní postavu díla Leona S. Kennedyho. Nechybí samozřejmě ani stará známá Ada Wong a Ashley Graham.

V současné době se Capcom věnuje také hře Monster Hunter Rise: Sunbreak. Rozšíření do hry přinese nová monstra, zbraně, zbroj a také i nové pohyby postav. DLC vyjde společně na PC i Nintendo Switch30. června. Tak si to zapište a nepropásněte to. A určitě si říkáte na co vyrazit do kina, ať se jen nesedí u těch zatracených počítačů a herních konzolí. Červnové novinky vypadají hodně slibně.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *