Filmy & seriály

Spider-Man: Across the Spider-Verse se představuje v prvním traileru

Po několika posunech kvůli covidu jsme se konečně dočkali oficiálního traileru na Spider-Man: Across the Spider-Verse! Po úspěchu prvního dílu, Spider-Man: Into the Spider-Verse, který asi nikdo úplně nečekal, se nikdo nemůže divit tomu, jak se všichni na druhou část těší. Into the Spider-Verse přinesl neokoukaný příběh Milese Moralese, který se stane Spider-Manem ve světě, ve kterém zemře původní Spider-Man, Peter Parker. Aby zachránil všechna multiversa před rozpadem, způsobeným Kingpinovým přístrojem, musí spojit síly s dalšími verzemi Spider-Manů (Peter B. Parker, Spider-Ham, Spider-Man Noir, Gwen Stacy, Peni Parker). Film si všechny získal nejen svou zábavností, ale i dechberoucí animací, kterou si Sony nechalo rovnou patentovat.

Divoká pavoučí jízda

Trailer na Spider-Man: Across the Spider-Verse začíná pohledem na Milese, hledícího na New York. V prostřizích z prvního dílu můžeme vidět, jakou cestu již ušel: a dokonce se nám na chvíli ukáže i zesnulý Stan Lee. Do toho mu do duše promlouvá maminka, která se o Milese pochopitelně bojí. Video se vzápětí promění: Gwen Stacy pozve Milese na cestu přes multiversum, kde můžeme v jednom záběru vidět desítky, možná stovky Spider-Manů.

Vyjmenovat všechny by zabralo opravdu dlouho, a tak jen řeknu, že kromě starých známých z prvního dílu se objeví např. Spider-Man 2099 (Oscar Isaac), Spider-Woman (Issa Rae), Spider-Punk (Daniel Kaluuya), Spider-Man India, Bombastic Bag-Man, The Amazing Spider-Monkey, a mnoho dalších.

Zloduchem by měl být méně známý Spot (Jason Schwartzman), který dokáže otevírat mezidimenzionální portály. Z traileru to ale vypadá, že se dočkáme i bitky mezi samotnými Spider-Many.

Spider-Man: Across the Spider-Verse půjde do kin 2. června 2023. Doufejme, že bude stejně úspěšný jako jednička, aby nic nestálo v cestě poslednímu plánovanému filmu z trilogie, Spider-Man: Beyond the Spider-Verse.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *