Filmy & seriály

Seznamte se s monstry v Transformers: Rise of the Beasts

Je to téměř až k nevíře, ale chystá se na nás v pořadí již sedmý film o Transformers s podtitulem Rise of the Beasts. Robodinosauři už tady byli, a tak teď nastal čas na robozvířátka! Tedy pardon, Maximaly, v jejichž čele je Optimal Prime, měnící se na mechanickou gorilu. Kromě něj se v traileru objevuje i nosorožec Rhinox, gepard Cheetor a sokol Airazor.

Boj mezi frakcemi

Film by se měl odehrávat v roce 1994, tedy celkem dlouho před odhalením Autobotů světu. Transformers: Rise of the Beasts by se měl točit kolem konfliktu mezi třemi frakcemi Transformers, Maximaly, Predacony a Terrorcony. Film už nerežíruje Michael Bay, ale Steven Caple Jr. (Creed II), a tak uvidíme, co nám snímek nakonec předvede, něco mi ale říká, že o výbuchy a efekty Bayovského typu nebude nouze, protože přímo na nich je tato filmová franšíza založená.

V hlavních lidských rolích se představí Anthony Ramos (Godzilla II Král monster), Dominique Fishback (Jidáš a černý mesiáš), Luna Lauren Vélez (První očista) a rapper Tobe Nwigwe. Transformers budou dabovat Peter Cullen (Optimus Prime), Ron Perlman (Optimus Primal), Peter Dinklage (Scourge), Pete Davidson (Mirage) a další. Chybět nebude ani starý známý Bumblebee.

Film do kin půjde 9. června 2023.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *