Hry

Hoši od černobylské řeky se představují v novém traileru pro S.T.A.L.K.E.R 2

Studio GSC Game World to v posledních měsících nemá z pochopitelných důvodů jednoduché. Jejich sídlo v Kyjevě bylo za šokujících okolností téměř celé zničeno. Vývojáři se však nezalekli, část svého studia přesunuli do Prahy a práce na hře S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chernobyl pokračovaly po krátké pauze dál. Nyní se tvůrci vytasili s novým trailerem, který nám představuje příjezd doktora Dalina a druhé zatím neznámé postavy do Zóny.

Z rádia vozu mezitím slyšíme rozhovor doktora s nějakou moderátorkou, která dává najevo svůj celkem oprávněný strach z toho jestli je ochranné pásmo kolem Zóny dostatečně velké a zda by nebylo záhodno ho ještě o nějaký ten metr zvětšit. Doktor pak jako šéf výzkumného týmu, který má za úkol Zónu prohledávat a zkoumat brání zájmy své a svých kolegů. Těmito zájmy pak jsou možné objevy v Zóně, které by mohly světu přinést více užitku než zkázy. Přesněji pak tyto objevy mají udělat lidstvo „lepší“. Co si pod tímto zvrhlí vědátoři představují si asi můžeme jenom domýšlet, nicméně to nejspíš bude něco, za co by se nestyděl ani doktor Mengele.

Za tyto svoje názory a téměř nulový respekt k hrůzám Zóny je pak doktor Dalin exemplárně potrestán. Při jedné z mnoha bouří, které se v zóně čas od času objeví je jeho nákladní vůz i s nebohou neznámým stržen z vozovky …

V samotném závěru traileru pak můžeme vidět další z mnoha lahůdek Zóny, kterou jsou takzvané anomálie. Ty nás sužovaly již v předchozích dílech série S.T.A.L.K.E.R. Ovšem nyní to vypadá, že budou představovat ještě větší hrozbu než doposud. Jaké další nástrahy a hrůzy nás čekají v Zóně v samotné hře si pak můžeme jenom domýšlet. A taky si na samotnou hru ještě nějakou dobu počkáme, jelikož má vyjít až v příštím roce. Až se tak stane, hru si všichni užijeme na všech dříve oznámených platformách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *