Hry

Rozšíření pro Cyberpunk 2077 vyjde už příští rok

Máme potvrzeno od společnosti CD Projekt RED, že placené rozšíření pro titul Cyberpunk 2077 je aktuálně ve vývoji a nevyjde dříve než v příštím roce. Prezident a zároveň CEO společnosti Adam Kicinski potvrdil, že loňskou prioritou bylo hru vyladit a také že podpora bude dále pokračovat. Zároveň také prohlásil, že se společnost zaměří nejen na další vývoj titulu Cyberpunk 2077, ale také i na pokračování série Zaklínač.

Adam Kicinski si další detaily nechal pro sebe, takže zatím bohužel netušíme jestli se rozšíření plánuje na první polovinu roku nebo až ke konci. To zatím dává společnosti spoustu prostoru pro úpravy. Dobrou zprávou ale je, že v následujících měsících vyjde patch s označením 1.6, což by mohlo být pro hru velký zlom. Předchozí patch vylepšil CP 2077 především kosmeticky a přinesl i dost DLC. Uvidíme, zda nový patch bude lepší.

Studio posiluje týmy a najímá nové a nové vývojáře. CDPR si určitě ukouslo velké sousto, když hodlá pracovat zároveň na dvou velkých projektech. Snad se ale poučí z chyb, které si určitě všichni pamatujeme při vydání CP 2077 a dají si pozor, aby se z toho nestalo další fiasko.

Ikdyž si Cyberpunk 2077 získal nálepku dost problematické a zabugované hry, tak se celosvětově prodalo více než 18 milionů kusů.Což není vůbec malé číslo, když uvážíme v jakém byla hra stavu. Číslo je o dost více šokující, že ke konci roku 2020 se prodalo téměř 14 milionů kusů. A to dokonce i po započtení refundací. Od té doby se titul rozhodně dostal na úplně jiný level a po vydání patche 1.5 se zlepšila podpora kvality života, vylepšená umělá inteligence a také přinesl upgrade i na PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *