Hry

Respawn odkládá Jedi:Survivor a ruší mobilní Apex Legends

Fanoušci Hvězdných válek zajisté nové dobrodružství Cala Kestise netrpělivě vyhlíží, bohužel ani jemu se nevyhnulo odložení data vydání. Naštěstí jen o pár týdnů.

„Za poslední tři roky vkládá Jediský tým v Respawnu srdce i duši do Star Wars Jedi: Survivor a jsme pyšní na to, že obsah další kapitoly v příběhu Cala Kestise je kompletní,“ stojí ve společném prohlášení Respawn Entertainment, Lucasfilm a EA. Vývojářský tým je teď v závěrečné fázi vývoje, tady vyladění bugů, stability hry a celkového hráčova požitku.

„Aby tým docílil laťku kvality, kterou mají hry od Respawn, měli na to dost času, a dosáhli úrovně, kterou si naši fanoušci zaslouží, přidali jsme vývoji šest stěžejních týdnů,“ líčí vývojáři. Novým datem vydání hry je tedy 28. dubna. Původně měla hra vyjít 15. března.

Za nás si myslíme, že je lepší, když se hra odloží, než aby vyšla neoptimalizovaná a plná bugů. Souhlasíte s námi?

Kromě souls-like adventury Jedi: Survivor a jeho předchůdce Fallen Order stojí Respawn za povedenými ale nedoceněnými střílečkami Titanfall nebo relativně populárním battle royale Apex Legends. Vývojáři také oznámili, že mobilní verze posledně jmenované střílečky bude od prvního května nehratelná.

„Není to jednoduché rozhodnutí. Faktory, které nemůžeme ovlivnit nám zabraňují dodržet vysokou kvalitu zážitku a obsahu, který si naši hráči zaslouží,“ uvádí na Twitter Respawn s velkým poděkováním hráčům a týmu za mobilní verzí hry.

Hráli jste Apex Legends na mobilu? Zklamalo vás zrušení kapesní verze? Napište nám do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *