SYFYMAG Blog Filmy & seriály Renfield: tady poteče krev!
Filmy & seriály

Renfield: tady poteče krev!

Každý zaměstnanec sní o tom, že bude mít dobrého nadřízeného. Hodného, milého, chápajícího, který bude umět ocenit tvrdou práci, kterou podřízený vykonává. A pak je tu poskok Renfield. Kdo je trochu seznámen s Drákulou od Brama Stokera, ví, že Renfield je blázen, věřící, že když bude jíst živá stvoření (mouchy, pavouky, ptáky…), získá jejich sílu. Drákula mu slíbí nesmrtelnost a doživotní přísun živých bytostí výměnou za to, že mu Renfield bude sloužit.

Z traileru je zřejmé, že Renfield v tuto chvíli Drákulovi už nějakou dobu slouží, stará se mu o zásoby, oběti… a že toho už má plné zuby. Především z toho důvodu, že se zamiloval do dopravní policistky, a touží změnit svůj dosavadní život k lepšímu. Dokonce zkouší skupinovou terapii. A to se sebestřednému hraběti Drákulovi pochopitelně nebude vůbec, ale ani trošičku zamlouvat…

Žánrem bude Renfield hororová komedie, a jak vidno z traileru, máme se na co těšit: Drákula se s fanatickým výrazem vznáší vzduchem, Renfield pojídá pavouky (ze kterých opravdu bude mít zlepšené fyzické dovednosti) a nakopává jeden zadek za druhým… asi nás čeká opravdová jízda! Navíc film slibuje hvězdné obsazení: v roli Renfielda se představí Nicholas Hoult (můžete si jej pamatovat jako Hanka McCoye/Beasta z X-Men: First Class), jeho démonickým pánem nebude nikdo jiný, než nejhorší/nejlepší herec světa, Nicolas Cage. Drzou policistku Rebeccu Quincy si zahraje Awkwafina (Shang-Chi a legenda o deseti prstenech), v dalších rolích se představí Ben Schwartz, Adrian Martinez, Shohreh Aghdashloo a další.

Film bude do kin vpuštěn 13. dubna 2023.

YouTube Poster

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version