Hry

Remake Prince of Persia: The Sands of Time dostalo na starost staronové studio

Pamatujete si ještě na oznámení remaku Prince of Persia: The Sands of Time? Původně skvělá hopsací akční adventura se má dočkat remaku. Po oznámení v roce 2020 a uveřejnění pár informací se však hra nedočkala zrovna blahého přijetí od hráčů. Nebudeme si nic nalhávat, remake na videích vypadal příšerně a moc mu nepomohlo ani nekonečné odkládání ze strany vývojářů z Ubisoftu. Nyní se vytasili s další novinkou. Jestli příjemnou, nebo ne, to se ukáže časem. Zatím budeme doufat, že odkládání přinese jen to nejlepší.

Prince of Persia: The Sands of Time Remake trailer

Ubisoft totiž oznámil, že přesouvá vývoj remaku Prince of Persia: The Sands of Time ze svých Indických poboček Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai na autory původní trilogie Sands of Time, Ubisoft Montreal.

„Toto rozhodnutí je důležitým krokem a tým, který pokračuje v práci dosažené Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai, si udělá čas na přeskupení celého rozsahu hry tak, aby vám poskytl ten nejlepší zážitek z remaku klasiky hned jak to bude možné“

uvedl Ubisoft na svém Twitteru.
Prince of Persia: The Sands of Time
Foto: Wallpaper Cave

Price of Persia: The Sands of Time Remake byl původně ohlášen v září 2020 s datem vydání stanoveným na Leden 2021. Toto datum se z počátku zdálo reálné, zvlášť, když někteří prodejci začali nabízet předobjednávku a před objednávkové bonusy. Ovšem v prosinci 2020 Ubisoft oznámil odklad vydání na březen 2021 a jak se čas naplňoval, přišel další odklad, tentokrát na neurčito.

Nyní to vypadá, že práce na projektu pokročily, nicméně stále nevíme nic o plánovaném datu vydání. „Ujišťujeme vás, že vás budeme v budoucnu informovat o pokroku“ prohlásili vývojáři. Ubisoft má momentálně rozpracováno poměrně velké množství her. Některé zamrzly ve vývoji, právě jako remake Prince of Persia: The Sands of Time. Stačí si vzpomenout třeba na Skull and Bones, u kterého vůbec nevíme, jak daleko je ve skutečnosti jeho vývoj. Nebo Beyond Good and Evil 2, o kterém jsme v podstatě nic neslyšeli od jeho oznámení v roce 2017. Nezbývá, tedy než čekat a doufat.

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *