Hry Publicistika

QuakeCon bude letos opět online a plný zajímavých eventů

Návrat do Dallasu nečekejme ani tento rok. QuakeCon se uskuteční skrze online streamy. Nabídka bude ovšem pestrá a nebude chybět ani tradiční liga v Quaku. Na co se můžeme těšit a kam se budeme mít možnost připojit? Pojďme si to shrnout.

Pro komunitu hráčů The Elder Scrolls Online bude nejdůležitější série streamů už ve čtvrtek a v pátek (18. a 19.8.2022). Čtvrteční večer bude zahájen na oficiálním twitch kanálu Bethesdy tradiční show s názvem Talkin´Tamriel. Začíná to v 19:45 hodin našeho času. Přivítá vás Gina Bruno a Jessica Folsom, které vám společně znovu ukážou nejnovější kapitolu hry High Isle, ale také se zaměří na chystané DLC Lost Depths, jehož bychom se měli dočkat už 22.8., což je datum vydání pro PC. Program bude pokračovat a hodinu po Talku dostane prostor Dreadsail Reef Trial Challenge.

Pečení buchet ze Skyrimu a kuchařská klání

Páteční program v našem časovém pásmu započne už ve 3:30 hodin, kdy nás YouTuberská dvojice Luisanc a 3GB překvapí svou kuchařskou výzvou. Za cíl si dali udělat perfektní Sweet Roll, což je zákusek ve tvaru bábovky, který určitě znáte ze Skyrimu. Chopí se také karetní implementace Tales Of Tribude a dají divákům několik vlastní tipů a triků. Dvě hodiny poté nás čekají komunitní manažerky Adele a Kim se svojí partou, aby nám ukázali, jak hrají Roleplay v ESO.

V programu si můžete najít i další cizojazyčné streamy, tak pokud byste si chtěli poslechnout vyprávění v turečtině, jaké mají jejich youtubeři vzpomínky na ESO a jejich zajímavé historky z hraní, není problém se připojit a zaposlouchat se. Většina streamů je ale koncipovaná buď jako hraní nového obsahu nebo zodpovídání otázek komunity. Vybrala bych ještě jeden stream na Twitch kanálu Bethesdy pro země Beneluxu v pátek v 17:00 hodin, kde budou vysílat kuchařské klání mezi nováčky a veterány ve vaření bretonských receptů. Ještě by mohl někoho oslovit Lorecast v pátek v 17:00 na komunitním Twitch kanále, ale jedná se o předtočené video (cca hodina záznamu).

Liga ve hře Quake započne na samostatném Twitch kanále už ve čtvrtek ve 12:30 hodin a s přestávkami poběží až do sobotní noci. Fallout 76 se v pátek ve 22:30 hodin dočká představení nového obsahu (Expeditions: The Pitt). Dokonce během Conu poběží i interaktivní charitativní stream (čtvrtek kolem půlnoci) při hraní Fallout 4. V programu je také zahrnuta hodina věnovaná hře Redfall (úpíří střílečka od týmu Arkane Austin), jejíž datum vydání je stanoveno na rok 2023.

QuakeCon se také bude odehrávat i na jejich komunitním Discordu, kdy se můžete zapojit do jejich aktivit a soutěží. V průběhu sledování steamů můžete získávat odměny v podobě Twitch Drops. Zatím byl odhalen jen Pet do ESO za sledování přenosů na kanále Bethesdy, ale určitě se přidají ještě další giveaway soutěže a to jak na streamech, tak na discordu.

Celý a podrobný program včetně odkazu na jejich Discord naleznete na oficiálních stránkách QuakeConu.

Jsem redaktorka, která má v oblibě komiksy, seriály a počítačové hry. Věnuju se recenzování, psaní novinek a také dabingu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *