Filmy & seriály

Představují se Wendell and Wild

Vypadá to, že se tento podzim máme na co těšit: přinejmenším my, co se rádi bojíme. Po oznámení seriálu Wednesday a filmu Hocus Pocus 2 přišla na přetřes další novinka, a sice slibně vyhlížející animovaný snímek Wendell and Wild.

Démoni a jeptišky

Proč vlastně mohu s klidem v duši říct, že film vypadá slibně? Protože ho nemá v rukou nikdo jiný, než Oscarový nominéé Henry Selick, velikán stop-motion animace, stojící za Koralínou a Ukradenými Vánocemi. Už v traileru můžeme vidět bezchybné, plynulé pohyby postav, které mají netypický vzhled a připomínají tak trochu právě Ukradené Vánoce. Selickovi jako producent a spoluscénárista sekunduje Jordan Peele (Candyman, BlacKkKlansman).

Wendell and Wild je hororovou komedií o dvou intrikánských bratrech démonech, Wendellovi (Keegan-Michael Key) a Wildovi (Jordan Peele), kteří potřebují pomoc od 13leté Kat Elliot (Lyric Ross). Chtějí po ní, aby jim pomohla dostat se do Země živých a v boji proti jejich arcinemesis, nelítostné řádové sestře Helley (Angela Bassett). Ale Kat od nich něco požaduje na oplátku, něco, co celý příběh pořádně zamotá…

Ve filmu se dále představí James Hong, Tamara Smart, Natalie Martinez, Tantoo Cardinal, Igal Naor, Gary Gatewood, Gabrielle Dennis, David Harewood, Maxine Peake, Ramona Young, Sam Zelaya, Seema Virdi a Ving Rhames.

Wendell and Wild byl představen 11. září 2022 na 47. Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu a na Netflixu by měl být spuštěn 28. října 2022.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *