Filmy & seriály

Představitel Jonathana Kenta končí v Superman & Lois

Jordan Elsass opouští roli Supermanova syna Jonathana Kenta v seriálu stanice The CW Superman & Lois. V chystané třetí sérii se postavy chopí někdo jiný.

,,Jordan Elsass oznámil studiu, že se z osobních důvodů nevrátí do třetí řady Superman & Lois, jeho role bude přeobsazena,“ vyjádřili se Warner Bros. Television. Co by si diváci měli představit pod těmi ,,osobními důvody“ je zatím stejně tak neznámé, jako kdo Elsasse v roli nahradí. Portál Variety tvrdí, že se nejedná o problémy na pracovišti.

Seriál Superman & Lois, v hlavních rolí s Tylerem Heochlinem a Elizabeth Tulloch, vypráví příběh Supermanovi rodiny, která se čerstvě přestěhovala do Supermanova domova z dětství Smallville. Kromě superhrdinkých a novinářských dobrodružství, seriál také sleduje osudy bratrů Jonathana (Jordan Elsass) a Jordana (Alex Garfin), kteří se musí vyrovnat nejen s novým domovem, ale hlavně s odhalením, že jejich otec je největší superhrdina na planetě. U Jordana se navíc začínají objevovat superschopnosti.

Seriál se dočkal pozitivních ohlasů jak u kritiků, tak i u fanoušků a je jedním z nejlépe hodnocených a nejsledovanějších DC seriálů stanice The CW. Show svým optimismem a zaměřením na rodinu nabízí příjemnou alternativu od temného podání Supermana z rukou Zacka Snydera.

V současnosti je potvrzena třetí série, první dvě jsou našincům k dispozici například na HBO Max. Třetí série Superman & Lois se bude již brzy natáčet, další osud seriálu je zatím neznámý, zejména s ohledem na prodání stanice The CW společnosti Nexstar, která již brzy bude vlastnit 75 procent všech jejich akcií.

Sledujete Superman & Lois? Bude vám Jordan Elsass chybět?

V říjnu do kin míří Black Adam, temný protějšek Shazama. Více informací si můžete přečíst v našem článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *