Anime Filmy & seriály

Pokémon bude mít hraný seriál: co víme o Fill Your Pockets with Adventure?

Bylo jasné, že na to jednou dojde: po relativním úspěchu Detektiva Pikachu přišel na řadu Pokémoní hraný seriál. Bude se jmenovat Pocket ni Bōken wo Tsumekonde (Fill Your Pockets with Adventure, Naplň si kapsy dobrodružstvím), a bude se točit kolem Red a Green verzí z roku 1996. Na to, že se má na japonské obrazovky dostat již 19. října o něm zatím moc informací neuniklo. Každopádně zde vám přinášíme, co se o Fill Your Pockets with Adventure zatím ví.

Hrdinkou příběhu by měla být Madoka Agaki s tváří japonské modelky a herečky Nanase Nishino, také známé z J-popové skupiny Nogizaka46. Madoka dokončila univerzitu, dala výpověď v práci v malém přístavním městě a přestěhovala se do Tokia, kde začne dělat pro reklamní společnost. Ze života ve velkoměstě je ale rozladěná, není to takové, jaké čekala. A pak jí přijde balíček od matky, ve kterém je její Game Boy s Pokémon Red, na který už 20 let nesáhla…

Nishino o seriálu řekla toto: „Jak název napovídá, tématem je dobrodružství, takže budete moci sledovat, jak se Madoka a její přátelé vyvíjejí v průběhu jejich dobrodružství. Pokud jste již hráli Pokémony, užijete si tuto show, protože je opepřená drobnostmi, které vás donutí říkat si ‚To je ale nostalgie‘. Myslím, že se vám tyto maličkosti budou líbit, jsou tam rozesety po celém světě.

Budou v seriálu „živí“ Pokémoni? To zatím nevíme. Ale vzhledem k tomu, že má jít o televizní drama, se spíše přikláním k tomu, že nebudou, a vše se bude točit kolem Madoky a jejího života v reálném světě s tím, že si jej bude opepřovat hraním oblíbené hry. Ale kdo ví? Premiéra se blíží, tak uvidíme, čím nás TV Tokyo překvapí!

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *