Filmy & seriály

Nové fotky z Jurassic World Dominion poskytují nový pohled na původní trio Jurského Parku

Nejnovější fotky odhalili Sama Neilla, Lauru Dern a Jeffa Goldbluma jako jejich ikonické postavy z Jurského Parku. Jurassic World Dominion bude debutovat již v červnu tohoto roku a dočkáme se v něm jak starých tak i nových postav, které budou muset spojit své síly, aby se dokázali postavit blížící se hrozbě. Film tak pokračuje tam, kde předchozí díl s podtitulem Fallen Kingdom skončil. Svět dinosaurů a lidí se konečně propojil bez přítomnosti jakýchkoliv bezpečnostních pojistek. Nenajdeme tu elektrické ploty, klece, ale ani samotné strážce parku. Dinosauři jsou zpět v divočině a tak jsou to teď lidé, kdo se musí přizpůsobit této neočekávané změně.

Empire Magazín napsal dlouhý článek týkající se právě Jurassic World Dominion a přišel tak i s dvěmi velice zajímavými obálkami. Na jedné z nich můžeme vidět nové hrdiny série v čele s Chrisem Prattem jako Owenem Gradym, Bryce Dallas Howard jako Claire Dearing, Mamoudou Athie jako Ramsay Cole a DeWanda Wise jako Kayla Watts. Na té druhé se nám samozřejmě představili veteráni série Ellie Sattler (Dern), Alan Grant (Neill) a Ian Malcolm (Goldblum).

Nová trilogie Jurassic Worldu má za sebou již dva velice úspěšné díly a tak je otázkou jak dopadne ten třetí. Faktem ale je, že když spojíte staré i nové postavy nemáte se pravděpodobně čeho bát. Třetí díl Jurassic Worldu tak bude minimálně vysoce zábavným letním blockbusterem. Těšíte se na Jurassic World Dominion tak jako my?

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *