Hry

New Tales From The Borderlands se opět hlásí o slovo

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o možném datu vydání New Tales From The Borderlands spolu s dalšími drobnými informacemi. Nyní vám můžeme ukázat 18minutový gameplay trailer, který Gearbox Software ukázali na PAX West. Gameplay trailer ovšem nebylo to jediné, co nám ukázali. Je tu také charakter trailer a announce trailer. A dle toho, co můžeme vidět, se máme na co těšit!

Jak jsem již psal v minulém článku, New Tales From The Borderlands se zaměří na příběh tří postav – altruistickou Anu, ambiciózního Octavia a lehce násilnickou a přímočarou Fran. Společně se vydají najít klíč k truhle, ale současně s tím každý sleduje své vlastní cíle. Příběh se bude klasicky odvíjet dialogovými volbami a nesmí chybět všemi milované QTE (quick time event). Vaše volby budou mít velký dopad na vývoj příběhu, jak jsme u adventur od Telltale Games zvyklí.

Gearbox slibují i nové mechanismy, které hru trochu oživí. Například bojová minihra s figurkami s názvem Vaultlanders. Co je ovšem otazníkem, je humor hry. Zatím co původní Tales From The Borderlands oplýval vtipem a chemie mezi postavami fungovala na jedničku s hvězdičkou, u New Tales From The Bordelands si nejsem úplně jistý, jak to bude fungovat. Doufám, že se chlapcům a děvčatům z Gearboxu povedlo alespoň přiblížit vysoké laťce, kterou Telltale nastavil s prvním dílem. Co jsem četl reakce lidí, kteří měli možnost si hru vyzkoušet, moc dojem na ně právě humor neudělal.

Příběh samotný by se měl odehrávat někdy po událostech Borderlands 3, kdy přesně zatím nevíme. Jediné, co vím s jistotou je, že New Tales From The Bordelands nenechám ujít. Jak se vám trailer líbí? Podělte se s námi o to v komentářích.

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *