Filmy & seriály

Necronomicon v obýváku. První trailer na Evil Dead Rise je venku

O novém díle Evil Dead s podtitulem Rise jsme psali už dříve zde. Tehdy jsme ale znali akorát jméno režiséra, kterým nebude tvůrce série Sam Raimi, ale Lee Cronin. Raimi film pouze produkuje spolu s veteránem béčkových filmů Brucem Campbellem.

Od té doby se událo hodně. Rise dostalo nejen datum vydání, které je 21. dubna, ale rovněž potvrzenou premiéru v kinech. Původně šlo o exkluzivitu pro HBO Max. Ale to nám stále neříká, jak bude film vypadat.

Žízeň po nových informacích může být pro teď uhašena. Nejen, že Warner Bros. odhalilo první plakát, ale už tu máme první trailer. Rovnou ve dvou verzích, Red Band a Green Band. Kdo tedy nemá rád krev, ať si dá zelenou. Ale pokud nemáte rádi krev, asi bych vám film nedoporučil, už z první upoutávky je jasně vidět, že brutalitou se šetřit nebude.

Film se bude odehrávat ve velkoměstě, kam se mezi dvě sestry (Alyssa Sutherland a Lily Sullivan) vetře jedna velmi odporná kniha. Znalci z upoutávky poznají, že jde samozřejmě o Necronomicon Ex Mortis a že to je docela drsné čtení. Právě Necronomicon je jediný známý prvek, který se ve filmu objeví, užijí si ho i tedy diváci kultovní sérií nepolíbení. I když můžeme čekat narážky na předchozí díly, pro fanoušky.

Centrem filmu bude rodinné drama. A brutální masakr. Foto: Warner Bros.

Máte rádi Evil Dead? Půjdete do kina, i když sérii neznáte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *