Hry

Nabídka lednových her v PS Plus je na světě a není to vůbec špatné

Jednou se zvěsti ukázaly opět jako pravdivé a my už můžeme s jistotou říct, jakých herních titulů se dočkáme ihned po novém roce. Lednová nabídka PS Plus je všechno, jenom ne nezajímavá. Od 3. ledna do 7. února si každý předplatitel služby PS Plus může vyzvednout Star Wars: Fallen Order a to jak na PlayStation 4 tak i na novější model PlayStation 5. Tím ale nabídka nekončí a pokračujeme skvělou hrou ze světa Fallout. Na PS4 tak bude k vyzvednutí Fallout 76 a třetici uzavírá Indie titul Axion Verge 2. Tak schválně, jestli jste spokojeni s nabídkou.

Myslím, si že nabídka je to více než štědrá a Sony tento rok bodoval na všech frontách. Letos nám studio doneslo dobrodružné pokračování hrdinky Aloy v Horizon Forbidden West a konec roku zakončilo bravůrně s dlouho očekávaným God of War: Ragnarok. Oba tituly splnily očekávání hráčů a tak můžeme jen poděkovat, zatleskat a přát si ať i následující roky jsou stejně tak plodné.

Sony také vydalo krátké video, kde právě potvrzuje vydání lednových titulů.

Někteří jsou možná stále zaneprázdění uživáním si rodinné pohody, likvidací cukroví a vánočních dárků. Nezapomeňte si ale vyzvednout ještě prosincové tituly v PS Plus kdo tak neučinil. Jedná se o Mass Effect: Legendary Edition na PS4, Biomutant na PS5 a PS4. A velkou trojici uzavírá Divine Knockout: Founder’s Edition na PS5 i PS4. Takže kdo ještě nemá nadílku od Sony, tak šup pro ni. Čas máte do 2. ledna 2023.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *