18+ Filmy & seriály

Na co vyrazit v srpnu do kina?

Máme tu srpen a spolu s ním i další seznam filmů, které by vám v kinech neměly uniknout. Zatím se zdá, že i v tomto prázdninovém měsíci pokračují filmařské žně: jen níže posuďte sami. Na který kousek z našeho výběru se těšíte nejvíc?

Želvy Ninja: Mutantí chaos

O tomto filmu jsme vás již před časem informovali, takže zde je naše odpověď, na co my netrpělivě čekáme. Nejnovější variace na dobrodružství čtyř zmutovaných želvích bratří je z pera Setha Rogena, a tak můžeme očekávat třeskutě zábavnou podívanou. Vzhledem k hvězdám, které se zapojily do dabingu animovaných postaviček, musíme rozhodně doporučit zhlédnutí Želvy Ninja: Mutantí chaos v originále. Přeci byste nechtěli přijít o Mistra Třísku s hlasem Jackieho Chana, Setha Rogena jako Bebopa, Johna Ceny jako Rocksteadyho, Paula Ruda jako Mondo Gecka či Giancarla Esposita jako Baxtera Stockmana? Hlavním záporákem přitom bude Superfly, kterého si střihl rapper Ice Cube. V pořadí již sedmý film ze světa TMNT bude jistě bláznivý, skvěle naanimovaný a nadabovaný.

Želvy Ninja: Mutantí chaos v kinech odstartovaly 3. srpna 2023.

Meg 2: Příkop

Slovy klasika: tohle bude taková hovadina, až se toho vlastně nemůžeme dočkat. První MEG: Monstrum z hlubin byla klasická popcornovka s velkým zubatým monstrem a drsně se tvářícím Jasonem Stathamem, u které člověk musel vypnout mozek, aby si ji užil. A teď tu máme dvojku. Která bude podle traileru naprosto a kompletně šílená: vypadá to, že se tvůrci smířili s tím, že netočí oskarový snímek, ale kravinu typu Žralokonáda, a úplně se utrhli ze řetězu. A tak nám ukázka předvedla, jak obří žralok žere T-Rexe nebo zoufalé lidi na šlapadle. Zní to hrozně. A zní to skvěle. Šup sem s tím!

Meg 2: Příkop vplul do tuzemských kin 3. srpna 2023.

Blue Beetle

I o tomhle modráskovi jsme vám již říkali. DC superhrdina s divokým zrodem a s mimozemským broukem v páteři má po Flashovi představovat druhý zářez do rebootovaného DC filmového univerza. U nás málo známý Jaime Reyes (Xolo Maridueña) se zbrojí a vybavením ne nepodobným Green Lantern Corps, jen v jiné barvě, se bude muset postavit Susan Sarandon a její Victorii Kord, CEO Kord Industries. Doufejme, že bude mít film dobrý příběh, a že se nebude jednat jen o CGI bordel, jak je poslední dobou u superhrdinských filmů bohužel zvykem.

Blue Beetle v kinech startuje 17. srpna 2023.

Vocasy na tripu

Tenhle film je důvodem, proč je tento článek odznačen jako 18+. Vocasy na tripu budou šílená, přisprostlá komedie o psech, nad kterými lidé zlomili hůl… a tak se rozhodli, že si lidstvo zaslouží krutou pomstu. Ale kde začít? Co takhle u bývalého pánečka psa Reggieho (Will Ferell)? A co se mu pomstít rovnou ultimátně, ukousnutím jeho mužské chlouby? Trailer slibuje spoustu šílených situací, zejména mě pobavila scéna po konzumaci halucinogeních hub. Bude to jízda. Ale děti na to opravdu, opravdu nevoďte.

Vocasy na tripu se štěkotem vbíhají do kin 17. srpna 2023.

ONEMANSHOW: The Movie

Provokatér a showman Kazma už udělal spoustu šíleností, ale nejvíc se nám do paměti asi vryl díky Protřeno! a nastrčení herce Karla Ondrky do role účastníka s Touretteovým syndromem. Teď natočil celovečerní film o svém „čtyři roky přísně utajovaném projektu“, a v traileru slibuje, že bude mít přesah i do naší reality. O co půjde tentokrát? Ukradl Kazma opravdu omylem 30 milionů korun? To nikdo doopravdy neví. Budí to v nás zvědavost? Sakra že jo.

ONEMANSHOW: The Movie má premiéru 17. srpna 2023.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *