Anime

My Isekai Life se dočkal dalšího traileru plného slizu?

A ne nemyslíme sliz jako slizku známou z Červeného trpaslíka, kdy „Android potká androida. Z androida se stane chameleon. Android ztratí chameleona, chameleon se přemění na slizku, android získá slizku, slizka potká slizku a odejdou spolu, android ztratí slizku, chameleona i androida. Kolikrát jsme už viděli tenhle příběh?“ . V tomhle příběhu se totiž podíváme na sliz podobný tomu z Tensei šitara slime datta ken, který tentokráte nebude v hlavní roli. My Isekai Life neboli My Isekai Life: I Gained a Second Character Class and Became the Strongest Sage in the World! totiž potáhne v hlavní roli workoholik Yuji Sano. Ten totiž umře a v novém fantasy světě se stane hrdinou právě díky svým neskutečným schopnostem, ale i partě nápomocných slizek.

Blížící se anime je založeno na sérii fantasy light novel napsaných Shinkoshotem a ilustrována Huuka Kazabanou a přibližuje nám příběh Yujiho Sano jenž neustále pracuje. A právě práce je to, co ho dostane do nového světa. Na obrazovce monitoru mu totiž vyskočí zpráva s pozvánkou do jiného světa, Yuji restartuje své PC, ale velmi brzy zjistí, že tím tuto pozvánku přijal. Yuji je tak uvrhnut do světa vzdálenému všemu, co doteď zažil a odstřižen od všeho papírování a počítačů. Jenže to je právě ta jediná věc, která ho tíží. Musí se probudit z toho o čem si myslí, že je jen sen a vrátit se k té hromadě práce, kterou za sebou nechal! Jenže tento nový svět má pro něj jiné plány a Yuji se tak velice brzy seznámí jak se svou „herní“ třídou chovatele monster tak i se skupinkou slizek, jenž mu pomůžou víc než kdokoliv jiný.

Že to zní zajímavě? Určitě si to taky myslím, hlavně to podle traileru vypadá na naprostou komedii, která se nebude brát ani trošku vážně a to je něco, co občas všichni potřebujeme no ne? A pokud nemáte chuť na komedii, co tak si zahrát nějakou tu hru pro starší 18 let?

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *