Filmy & seriály

Morfujeme! Na Netflixu se chystá speciál Strážců vesmíru

V posledních letech se všichni tak nějak vezeme na vlně seriálové a filmové nostalgie. Na obrazovky se vrací staří známí z našich dětských let, a nejinak je tomu i v případě Strážců vesmíru. Jejich filmový reboot z roku 2017 se sice moc nevydařil, ale Netflix si teď pro nás chystá něco, na co se možná můžeme těšit! Mighty Morphin’ Power Rangers: Once & Always totiž chtějí oslavit 30 let této seriálové legendy.

Komu tento z dnešního pohledu až směšný klenot unikl: Strážci vesmíru jsou o pěti, později šesti teenagerech, kteří byli vybráni, aby bránili svět před zlou čarodějnicí Ritou Repulsou. Každý měl svou barvu, své zbraně, bojové techniky a své zordy, velké bojové roboty. Zejména v 90. letech jste patřili za úplné outsidery, pokud jste výkřiky „Mastodont, Pterodaktyl, Triceratops, Šavlozubý tygr, Tyranosaurus!“ neuměli hezky rychle za sebou nazpaměť.

Tým, který se v Mighty Morphin’ Power Rangers: Once & Always objeví, je namixovaný z předchozích Strážců. Jako červený strážce se objeví druhý červený strážce v pořadí – Rocky DeSantos v podání Steva Cardenase, jako černý strážce se objeví původní černý strážce Zachary „Zack“ Taylor s tváří Waltera Jonese, nebude chybět ani jeho nástupce Adam Park, kterého hraje Johnny Yong Bosch. Jako modrý „nerd“ strážce se představí původní Billy Cranston alias David Yost. Z dámského osazenstva se můžeme těšit na druhou žlutou strážkyni Aishu Campbell, kterou hraje Karan Ashley, a druhou růžovou strážkyni Katherine Hillard si střihne Catherine Sutherland. Objevit by se měly i další postavy, jako Minh Kwan (Charlie Kersh), Alpha 5 (hlas – Richard Steven Horvitz)… a Rita Repulsa (Barbara Goodson). S tou se tedy budou muset Strážci po takové době znovu utkat. A vypadá to, že bude zase mít své oblíbené hliněné bojovníky…

30 let poté, co moudrý a mocný Zordon zformoval mocné Strážce vesmíru, se tým setkává tváří v tvář známé hrozbě z minulosti. Uprostřed globální krize jsou znovu vyzýváni, aby se stali hrdiny, které svět potřebuje.

Netflix

Speciál bude věnován dvěma zesnulým hercům – Thuy Trang (Trini Kwan) a Jasonu Davidu Frankovi (Tommy Oliver). Zda se vzhledem k Jasonovu nedávnému úmrtí ve speciálu objeví zelený strážce je otázkou. Odpověď se dozvíme již 19. dubna 2023 na streamovací platformě Netflix.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *