SYFYMAG Blog Filmy & seriály Mezi živly má první oficiální trailer
Filmy & seriály

Mezi živly má první oficiální trailer

Jestli se vám kdysi líbila Zootropolis, z tohoto projektu budete nadšení. Disney a Pixar tentokrát neobsadili prazvláštní město roztomilými zvířátky, ale bytostmi, reprezentujícími čtyři živly. Elementály ohně, vody, vzduchu a země. Vtiskli jim lidské vlastnosti a osudy a smíchali z toho (navzdory tomu, že se Elementálové nemají míchat!) příběh, který v červnu půjde do kin po celém světě.

Oheň a voda

Film Mezi živly bude sledovat příběh Ember Lumen, ohnivé elementálky, která narazí na Wada Ripplea, vodního elementála. Hlavním poselstvím filmu dle všeho bude, že navzdory tomu, jak odlišní jsme, jsme vlastně všichni stejní. Nevypadá to jako nějak náročný či originální film na sledování, ale celý digitálně vybudovaný svět vypadá velmi nápaditě a zajímavě, a tak to bude hlavní gró celého Mezi živly. Pixar se nám chce očividně pochlubit, jak daleko jeho animační týmy za ta léta došly.

Ember bude namlouvat herečka Leah Lewis (Nancy Drew), Wade Ripple bude mluvit hlasem Mamoudou Athieho (Jurský svět: Nadvláda). V dalších rolích se představí Ronnie del Carmen, Shila Ommi, Mason Wertheimer, Wendi McLendon-Covey, Catherine O’Hara, Joe Pera, Matt Yang King a další. Režii má na starosti Peter Sohn (Hodný dinosaurus), který na filmu pracoval 7 let a který říká, že je založen na jeho zkušenostech jakožto syna imigrantů v 70. letech v USA, v New Yorku.

Elementálské Mezi živly do kin vtrhne 16. června 2023.

YouTube Poster

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Exit mobile version