Knihy

MASOMLEJNEK s podtitulem Srab v předprodeji!

Podle našich partnerů z Fantastické Epochy je tahle obálka luxusně miloučká a perfektně sedí k srdíčkové literatuře šité přesně na míru pro všechny huncúty. Já teda nevím co jsou to ti huncúti nebo snad srdíčková literatura, ale musím uznat, že obálka je to opravdu povedená! MASOMLEJNEK má hold stejný styl jako Likvidátor a věřím, že tak to bude i z hlediska příběhu!

Honza Slívka nás svou prvotinou LIKVIDÁTOR překvapil víc než mile a my se tak jeho druhé knihy s názvem MASOMLEJNEK: Srab nemůžeme dočkat od první chvíle, co jsme se o ní dozvěděli (ano víme o tom, že se připravuje už nějaký ten pátek 😛 ). Přečtěte si anotaci a budete se těšit taky.

Dva největší objevy 21. století jsou na světě. Reaktor vyrábějící čistou, levnou energii dostal světovou ekonomiku do kolen. Práce s magnetickými, nadsvětelnými nanočásticemi lidstvo naopak zachránila. Díky nové technologii může člověk cestovat kamkoliv během mžiknutí oka. Například na planetu vzdálenou miliony světelných let. Luzná se stala modlou posledního desetiletí. Dokonalý svět plný života. V největším osídlovacím závodě od objevení Ameriky však lidé zapomínají na to nejdůležitější. Vlastní bezpečí. Připadají si jako všemocní dobyvatelé vesmíru. Naivní idioti. Pro místní dravou flóru a faunu jsou stěží předkrmem.

Honza Slívka uvádí

Jo tohle bude EPICKÝ! A vy si můžete knihu předobjednat již dnes! S předprodejní slevou 35 % pořídíte tento klenot za 259 Kč, proto toho využijte, jen ať vás to semele, příznivci a přátelé! Btw Epocha slibuje, že ke každé předobjednávce vám pošle peprmintovou žvýkačku s designem Masomlejnku, abyste to mohli pořádně rozdýchat. Bez cukru. Beztak vás Srab nadopuje ažaž!

Sci-fi kombinát Masomlejnek: Srab rozbíječe Honzy Slívky s 35% slevou v předprodeji za 259 Kč zakoupíte zde.

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *