Hry

Marvel’s Midnight Suns se tasí s představením dalšího hrdiny. Blade míří na scénu

Napůl člověk a napůl upír. Má všechny přednosti upírů a žádnou z jejich slabostí. Teda až na tu příšernou chuť po lidksé krvi. Asi už každý pochopil, že řeč je o Bladeovi. Pravým jménem Eric Brooks se narodil už dokonce v roce 1929. Upíří geny zdědil, tak že jeho matku při porodu vysával upír, který byl převlečený za doktora. Než ale stihl svoji chybu napravit, tak musel zmizet. Blade získla díky upířím genům delší život, sílu, rychlost a schopnost rozpoznat na ulici i další upíry. A nyní se nám předvede i ve strhující upoutávce k připravované hře Marvel’s Midnight Suns. Jdeme na to.

V gameplay traileru je vidět, že Blade se nespoléhá pouze na svůj meč, ale taky neváhá vytáhnout i dvě ruční SMG a pokropit nepřátele salvou kulek. Další vlastností, kterou oplývá je jakési zkamenění nepřátel než jim ukopne palici dobře mířeným roundhouse kickem. Blade se toho zkrátka nebojí a kdekdo by ho tipoval na klasického rváče v první linii. Ale charakter jeho postavy je založený na stealth aspektu. Ten bohužel nebyl zjevný z vide a tak si na jeho představení budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Za mě to je ale velmi zajímavá postava, která ve hře Marvel´s Midnight Suns ukáže mnohem víc, než se na první pohled zdá a své fanoušky si jistě najde. Hlavně i proto, že je jako hrdina Marvelu dost neokoukaný.

Další podrobnosti o Bladeových schopnostech a hracích kartách budou zveřejněny asi dost brzo. Vydání hry se nezadržittelně blíží a těšit se můžeme už 2. prosince na Xbox Series X/S, PlayStation 5 a PC. Verze pro NIntendo, Xbox One a PlayStation 4 dorazí na trh o něco později.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *