Hry

Marvel’s Midnight Suns se opět odkládá

Spousta z vás se určitě těší na spoustu titulů, ale vsadím se, že jedním z top má být právě Marvel’s Midnight Suns od společnosti Firaxis Games. Hra byla původně oznámena zhruba v polovině loňského roku a datum vydání se plánovalo na 1. října 2022. Nyní se ale bohužel hra opět odkládá a to na začátek příštího roku. Může to být prakticky kdykoliv od 1. ledna do 31. března. Uvidíme, zda se to už konečně podaří.

Jako první vyjde Marvel’s Midnight Suns na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC. Verze na Nintendo Switch, Xbox One a PlayStation 4 jsou v plánu o něco později. Studio Firaxis vydalo informaci o odložení termínu vydaní pomocí svého Twitter účtu a hájí se, že chtějí hráčům přinést co nejlepší zažitek. Nepopírají také fakt, že Marvel’s Midnight Suns jsou největší hrou jakou kdy vytvořili.

V Marvel’s Midnight Suns se dočkáme až třinácti hratelných postav od Bladea, Wolverina až po Ghost Ridera. Jedná se o tahový soubojový systém stejný jako v XCOM 2. Hráči se chopí primárně role nové postavy, která byla vytvořena speciálně pro tuto hru ve spolupráci se samotnou společností Marvel. Nová postava ponese název Hunter a bude možné si vybrat z více než 40 superschopností. Na začátku každé mise si budeme moci vybrat tři postavy, které nás budou v kampani doprovázet. To otevírá velkou škálu možností jak využít svůj tým a každý hráč si tak může upravit herní styl dle svého.

Doctor Faustus se snaží probudit z věčného spánku démonku Lilith. Matka všech démonů zase chce oživit svého pána a to je prostě nepřipustné. Samotní Avengers jsou proti magii bezbranní a potřebují pomoc. Doctor Strange se rozhodne do boje povolat mladé hrdiny s nadpřirozenými silami a k tomu probudí i mladého Huntera. Opuštěného potomka Lilith, který ji právě před dávnými věky zapečetil a uvedl do věčného spánku. Lilith začne budovat svoji armádu a na její stranu se přidávají bytosti jako například Venom, Hulk nebo i Scarlet Witch.

Rozhodně budeme dál sledovat vývoj očekávaného titulu a přineseme vám všechny novinky. Tak nás nezapomeňte sledovat.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *