Hry

Marvel’s Midnight Suns – detailní pohled na postavu hrdiny Magik

Vydání Marvel’s Midnight Suns se nezadržitelně blíží. Doufejme, že už nedojde k žádnému posunu a 2. prosince už provětráme superhrdiny z Marvelu. Jak se vydání bude blížit, tak můžeme očekávat stále více uvolněných detailů o hře jako takové. Nejnovějších detail představuje pohled na jednoho z hrdinů a to konkrétně na mutantnku Magik. Pojďme se na ni podívat detailněji také.

Upoutávka představuje mutantku Magik. Pravým jménem Iliana Rasputin byla jako dítě unesena padouchem Mefistem a díky projevenému nadání se stala jeho učednicí. Magik dokáže otevírat portály, kterými pošle nepřátele bůhví kam. Dále se také dokáže sama teleportovat a svoji životní energii dokáže poslat do své zbraně zvané Soulsword. A pokud by ani tohle nestačilo, tak dokáže přivolat bytost Darkchylde. Další vlastnosti ať už bojové nebo pasivní jsou zatím neznámé a uvidíme jakými dalšími vlastnostmi bude Magik díky bojovým kartám ještě disponovat. Proto nepřestávejte sledovat novinky na našem webu a brzy se určitě dozvíme víc, ale teď už slíbená ukázka.

Marvel’s Midnight Suns vychází ještě letošní rok a to konkrétně na Xbox Series X/S, PlayStation 5 a PC. Verze pro PLayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch dorazí do prodeje o něco déle. Vývojáři z firmy Firaxis tvrdí, že se zatím jedná o jejich největší titul. Takže se určitě máme na co těšit.

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *