Filmy & seriály

Marvel novinky – co nás do konce roku čeká?

Také už vám přijde, že Marvelu pomalu dochází dech? Také se již trochu cítíte otupělí z toho neustálého přísunu superhrdinů, o které v reálném světě možná bohužel, možná bohudík, nezakopnete? Dobrou zprávou je, že se Marvel rozhodl trochu tempo zpomalit (nehledě na to, že se produkce pozastavila stále probíhající stávkou). I tak nás ale v tomto roce ještě čekají ještě čtyři počiny: jeden filmový a tři seriálové. A které to tedy jsou?

Loki, 2. série

Kdo by neměl rád chaotického boha falše a lsti? Minimálně tu verzi, kterou hraje miláček publika Tom Hiddleston? Ano, Loki se vrací i s druhou sérií! Konečně se dozvíme, co se stalo poté, co Sylvie (Sophia Di Martino) odpravila „He Who Remains“. Uvidíme, jaký dopad to bude mít na časové linie, TVA i na samotného Lokiho… Vrací se samozřejmě i Owen Wilson jako Mobius, a v traileru můžeme slyšet i Taru Strong jako Miss Minutes. Vypadá to bláznivě, chystá se na nás cestování v čase, po delší době trocha té Lokiho magie a Victor Timely (Jonathan Michael Majors), který je další verzí „He Who Remains“ a Kanga Dobyvatele, kterého jsme mohli vidět v Ant-Man a Wasp: Quantumania. No, vypadá to, že se máme na co těšit!

Premiéra je 6. října 2023 na Disney+.

I am Groot, 2. série

Koho pobavila série animovaných kraťasů s roztomilým baby Grootem… to jsem asi špatně formulovala, protože popravdě, koho nepobavila? Celá trvala jen 16 minut, ale všichni diváci chtěli víc, a tak to tady máme: čeká nás 5 nových krátkých epizod o celkové délce 15 minut! Trailer ukazuje Groota, jak si chce koupit zmrzlinu z „vesmírného Family Frost“, jak si dělá horkou čokoládu, staví zabijáckého sněhuláka, setkává se s další faunou… a jak si nasazuje nos a pravděpodobně poprvé v životě něco doopravdy cítí? No, bude to asi jízda!

Na I am Groot 2 se můžete podívat již 6. září 2023 na Disney+.

The Marvels

Jedinou filmovou Marvel novinkou pro poslední kvartál tohoto roku jsou The Marvels. Film o třech ženských postavách z MCU, spojujících své síly dohromady k záchraně vesmíru, jmenovitě Carol Danvers (Brie Larson) aka Captain Marvel, Kamala Khan (Iman Vellani) alias Ms. Marvel a Monica Rambeau (Teyonah Parris), Carolina „neteř“ a astronautka organizace S.A.B.E.R. V traileru můžeme vidět i Nicka Furyho (Samuel L. Jackson) a, k mé radosti, i flerkena Goose a (pravděpodobně její) flerkení koťátka! Jestli film napraví poškozenou reputaci MCU a jestli CGI bude konečně dobré se teprve uvidí. Ale je fajn vidět film plný superhrdinek a docela se na něj těším.

Premiéra The Marvels je stanovena na 9. listopadu 2023.

Echo, 1. série

Na Echo zatím nemáme plnohodnotný trailer, pouze teaser. V pozadí slyšíme hlas Vincenta D’Onofrioa alias Kingpina, vidíme Alaquu Cox jako Mayu Lopez/Echo a Charlieho Coxe jako Daredevila. Žádné konkrétní informace o seriálu zatím nemáme, je jasné jen to, že bude sledovat Mayu po událostech z Hawkeye. Jaké dobrodružství si scénáristé na hluchou adoptivní dceru Kingpina v plánovaných 6 epizodách přichystali je tedy v tuto chvíli otázkou.

Seriál bude na Disney+ nahozen 29. listopadu 2023.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *