Knihy Literatura

Magická swingers párty pro všechny! – pozvánka?!

Ne, ne a ne, nespamujte nám schránku s dotazy, kde a kdy se tahle swingers párty koná, nejste tu na amatérech či jiném podobném webu.

My mluvíme o Magické swingers párty, slavné „kotletovské“ sérii s Tomášem Koskem v hlavní roli. Tento religionista, detektiv a vlastně i hrdina boje s temnými silami se během posledních pár let stal kultovní postavou, kterou si zamilovala řada fanoušků fantastiky. A tohle souborné vydání jeho příběhů jen dokazuje, jak úžasné příběhy to jsou. Hraje v nich roli akce, humor, ale zejména i sexuální magie a tu má přece každý rád 😛

František Kotleta si v sérii pohrává se skutečnými magickými systémy z celého světa – vúdú, kandomblé, santerí, africkou magií a nakonec i s evropským čarodějnictvím a v zábavných příbězích pak ukazuje, jak by vypadal svět, kdyby magie skutečně fungovala tak jak se to tvrdí.

A vzhledem k tomu, že tuto sérii na našem webu opravdu zbožňujeme, vydáme brzy souborný článek s ohlédnutím za příběhy Tomáše Koska! Nezapomeňte nás tak sledovat i nadále pro více informací 🙂 teď už ale zpátky k Magické swingers párty a tomu, co od ní můžete očekávat.

Co Magická swingers párty obsahuje? Všechny čtyři díly této série. Konkrétně:

Kde, kdy a jak?

V PŘEDOBJEDNÁVCE – kniha vyjde 15. prosince 2023
Titul lze již nyní předobjednat s mimořádnou slevou 30 % přímo na stránkách EPOCHY 🙂 Předobjednaný titul Vám bude zaslán nebo připraven k osobnímu odběru nejpozději do tří pracovních dnů po vydání.

V případě, že společně s předobjednaným titulem objednáte další zboží, bude Vám zasláno či připraveno k osobnímu odběru až společně s předobjednaným titulem.

V případě předobjednávky E-knihy Vám bude okamžitě po zakoupení zasláno 30 % textu. Celá E-kniha Vám bude zaslána bez dalšího doplatku v den vydání dané publikace. Pozor, odkaz k jejímu stažení je platný pouze 7 dní.

V případě výběru více předobjednaných titulů najednou je nutné počítat s odesláním celé objednávky až po vydání všech předobjednaných titulů.

PS: V případě, že vás lákají i jiné příběhy nabité erotikou, zvažte komiks Hustej nářez (skvělý Vánoční dárek).

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *