Hry

Mafia o sobě dává znova vědět a konečně potvrzeno i pokračování

Osobně neznám nikoho kdo nikdy nehrál nebo aspoň neznal herní krimi sérii Mafia. Když vyšel první díl, tak se prakticky nemluvilo o ničem jiném a každý opakoval nezapomenutelné hlášky titulní trojice – Toma, Sama a Paulieho. Trojice gangsterů si doslova probourala cestu do srdcí všech hráčů. Už je to ale dlouhých 20 let od jejího vydání, a proto v rámci oslav výročí se hra objeví zdarma. Chcete vědět kde a kdy?

V rámci oslav 20 let od vydání hry si původní zpracování prvního dílu můžeme stáhnout zdarma ve službě Steam a to od 1. září do 5. září. Nepropásněte tedy šanci a ponořte se zpět do nostalgie a vychutnejte si klasiku se vším všudy.

Nový díl herní série Mafia se konečně potvrdil

Určitě víte i to, že hra se dočkala celkem dvou dalších pokračování a v roce 2020 vyšel dokonce remake prvního dílu. Ten v mnoha případech prakticky kopíroval díl první, ale spoustu věcí bylo přidáno a něco naopak kompletně vypadlo. Herní série se nesmazatelně zapsala do historie a myslím, že zcela právem. Proto také vývojářské studio Hangar 13 potvrdilo spekulace o vývoji nové hry. Spekulace se táhnou už od začátku roku, ale nyní je informace zcela potvrzena.

Práce na projektu ale zaberou ještě mnoho času a generální manažer společnosti Roman Hladík to komentoval slovy, že práce ještě několik let zaberou a teď nemůže nic víc prozradit. Jistá fáma ale tvrdí, že čtvrtý díl by měl být jakýmsi prequelem k celé trilogii. Děj by se měl odehrávat na přelomu 19. a 20. století a protagonistou hry by měl být Don Salieri. zpracování by mělo být také více lineární jako první dva díly a otevřeného světa si užijeme spíše sporadicky. Je pravda, že třetí zpracování titulu bylo pro mnoho fanoušků těžkým zklamáním.

Další podrobnosti vám přineseme ihned, jakmile budou odtajněny. Proto nás sledujte dál a těšte se společně s námi. Čekání si můžete zkrátit dohráním kompletní série včetně obou zpracování prvního dílu. To je příjemná čekačka ne?

editor
Obyčejný hráč videoher, nadprůměrný hráč Dungeons and Dragons, příšerný pisálek a excelentní provokatér šéfredaktora.

2 Comments

  • Anonym 30 listopadu, -0001

    No doufám že se vrátí ke kořenům…trojka už je naprosto nehratelná 🤨

  • Anonym 30 listopadu, -0001

    Mohlo by to být o mladém salierim někde v Itálii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *