Knihy

Likvidátor v předprodeji – Vraz ho tam nadoraz

Samuel Drops likviduje nestvůry, miluje povolné ženy a bez váhání probodává srdce nepřátel. Ať pracuje svým tělem, brokovnicí nebo mečem, řídí se podle stejného hesla: „Vraz ho tam nadoraz.“ Alespoň to tvrdí původní příspěvek našeho partnera z Fantastické Epochy a po shlédnutí obálky knihy „Likvidátor“ nám nezbývá než přikývnout.

Jak můžete sami vidět už na první pohled, Likvidátor připomíná literaturu z ranku Františka Kotlety či Kristýny Sněgoňové. A to je za nás velká pocta. Málokdy se totiž vidí, aby obálka a krátká anotace „nějaké“ prvotiny stačili k nalákání ke koupi, stejně jako knihy výše zmíněných veteránů žánru. Mluvíme tu ale o anotaci a přitom jsme vám ji ještě ani neuvedli, takže:

Bůh a ďábel jsou mrtví. Z jejich těl povstaly tisíce dětí. Slabí parchanti, živící se emocemi a vírou, toužící po absolutní moci a jedinečnosti. Zničili světový řád bez mrknutí oka a bojují o každou duši v postapokalyptickém světě městských států. Čím více služebníků, tím větší Moc. S ní vytvářejí ze svých věrných silné netvory šířící zkázu a smrt. Naštěstí existují na světě Likvidátoři a Bohobijci. Jeden z nich je Samuel Drops. Zabíjí stvůry za peníze, kazí bohům plány a užívá si života plnými doušky. Když narazí na chlapce, který nosí smůlu, svolnou šenkýřku, zákeřnou čarodějku a město obklíčené trolly, bere to jako výzvu. Příliš pozdě si uvědomí, že nejde jen o bitvu mezi dvěma bohy a podivnou shodu okolností. 

Likvidátor

Že to zní zajímavě? Tak to si sakra pište. Tahle kulervoucí akční novinka, vás zaručeně zlikviduje svými hláškami. Navíc lze využít i tučnou slevu 39 % a koupit tak počin Honzy Slívky za fantastických 280 Kč! Nevím tedy na co čekáte, my už máme předobjednáno!!!

Likvidátor

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *