Anime

Kaiju No. 8 anime se dočkalo prvního traileru

V srpnu jsme se dozvěděli skvělou zprávu o tom, že se dočkáme animovaného zpracování vysoce populární superhrdinské mangy Naoya Matsumota Kaiju No. 8 a dnes jsme se konečně dočkali prvního traileru. V tom se nedozvíme nic o příběhu samotném, ale představí se v něm hlavní hrdina celé série Kafka Hibino. Ten se ukáže jak ve své lidské tak i monstrózní kaiju formě. Aby to ale nebylo málo, dozvěděli jsme se i to, že za tímto anime stojí tvůrci legendární série Ghost in the Shell ze studia Production I.G!

Nebudou na to však sami. O design kaiju se totiž postarají tvůrci Neon Genesis Evangelion tetralogie, nebo Shin tokusatsu filmů Shing Godzilla, Shin Ultraman a Shin Kamen Rider ze studia Khara. Prostě nabušená sestava tvůrců u nabušeného anime.

Kaiju No. 8 (v originále Kaijū 8-gou) je manga hitem roku 2020 v kterém se podíváme do blízké budoucnosti Japonska které je opakovaně pod útokem obřích monster přezdívaných kaiju. Kafka je součástí týmu, který se stará od odklízení „zbytků“ kaiju a jejich zničení i přesto, že celý svůj život sní o tom, že by se stal součástí anti-monster Defense Force. A přání se mu brzy splní. Při jednom z „úklidů“ se s jeho tělem spojí malé kaiju a on tak brzy objeví své nové schopnosti jako je jeho supersilná hybridní forma. Začne tak tedy vést dvojí život jako nováček v Defense Force a zároveň nejsledovanější supermonstrum známé jako Kaiju No. 8.

Na samotné anime si však chvilku počkáme, nový trailer potvrzuje datum vydání na rok 2024. To je ale dostatek času na to, abyste dohnali příběh mangy! A pokud hledáte něco v trošku jiném žánru, co takhle mrknout na zklamané dobrodruhy jenž zachrání svět?

administrator
Vášnivý fanoušek všeho fantasy a sci-fi, geek, čtenář, otaku, gamer... prostě tak trošku od všeho něco.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *