Filmy & seriály

Ježek Sonic se řítí na Netflix a ne jen Sonic

Ohromný úspěch filmů s touto legendární herní postavičkou, Ježkem Sonicem nejspíš inspiroval Netflix k práci na animovaném seriálu. Není se moc čemu divit. Sonic divácky zaválel s oběma filmy a mnozí již netrpělivě čekají na třetí díl, který byl oznámen téměř současně s dílem druhým. Netflix tedy po žádostech fanoušků vypustil do světa první krátký pohled na Sonic Prime – novou animovanou sérii Sonic The Hedgehog.

Není to však všechno. Netflix odhalil Sonic Prime v jednom traileru spolu s dalšími chystanými animáky, mezi nimiž je například nový seriál Kung Fu Panda. Sonic Prime pak sleduje legendárního modrého ježka na „vysokooktanovém dobrodružství, kde osud podivného nového multivesmíru spočívá v jeho rukou v rukavicích.“ Sice nám to zní dost povědomě, ale Sonic Prime má být víc, než jen „závod o záchranu vesmíru.“ Netflix říká, že se Sonic ocitne na cestě „sebeobjevování a vykoupení.“

Sonic, Kung Fu Panda a další v traileru Netflixu

Další podrobností o Sonic Prime ještě nebyly odhaleny. Víme však, že by seriál měl obsahovat 24 epizod a i když z obrázků moc nepoznáme, vypadá to na zběsilou a setsakra rychlou jízdu v podání tohoto modrého tvorečka.

Netflix dále odhalil malinkou ochutnávku Kung Fu Panda: The Dragon Knight, pokračování The Cuphead Show, Sharkdog a He-Man and the Masters of the Universe.

„Chceme vytvořit bezpečný a důvěryhodný prostor, kde mohou vaše děti odpočívat, hrát si, učit se a objevovat po boku svých oblíbených postaviček,“ řekl viceprezident Netflix Animated Series John Derderian. „Jako otec čtyřletého syna a dvouleté dcery miluji když mohu vidět svět jejich očima a sdílet tak své nové zkušenosti. Někdy to znamená uspořádat taneční párty, nebo vyřešit hádanku. Někdy to znamená schoulit se do klubíčka a podívat se na svůj oblíbený, nový pořad.“

I když to zní všechno moc hezky a mile, je třeba si uvědomit, že toto oznámení přišlo krátce po omezení animačních projektů po prudkém poklesu předplatitelů. Po zrušení očekávaných projektů, včetně Bone a Roald Dahl’s The Twist přišly obavy o budoucnost animovaných pořadů Netflixu. Budeme tedy doufat, že se tyto pořady dočkají dokončení a nebudou zrušeny již v průběhu jako mnoho jiných před nimi.

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *