Filmy & seriály

Je tu šest nových příběhů ze světa Zootropolis

Zootropolis: Město zvířat byla takovou Policejní akademií pro dnešní děti, nicméně vzhledem k tomu, jak propracovaný a skvěle vyeskalovaný příběh měla, se mezi jejími fanoušky najde i mnoho dospělých diváků. Kdo by odolal mazanému lišákovi Nickovi, roztomilé a odvážné policistce Judy a lenochodovi Bleskovi? Pokud i vás tato banda chytla za srdce a litovali jste, že se dodnes nenatočila dvojka, můžete slavit. Disney+ sice nepřichází s regulérním pokračováním, ale rozšíří tento svět plný antropomorfních zvířat o 6 seriálových epizod!

Další příběhy ze Zootropolis

Každá epizoda přitom rozvine příběh vedlejších filmových postav. V prvním díle s názvem „Hopkavá ve vlaku“ zažijeme eskapády rodičů Judy, Stua a Bonnie, a její nejmladší sestřičky Molly. „Myšičky z Malých hlodavic“ by mělo být parodií na Paničky z Beverly Hills, a hlavním účinkujícím bude roztomilá samička rejska Fru Fru. Lasička Duke, jeden ze záporáků Zootropolis, se ukáže v hudebním speciálu „Muzikál Duke“. A protože velké oblibě se těší i pan Velký, dočkáme se i epizody s ním – „Kmotr nevěsty“. „Když zvířena tančí“ se zaměří na milovníka koblih Clawhausera a náčelníka Boga, který se pokusí protančit až k setkání s popovou zpěvačkou Gazelle. A konečně, protože co by to bylo za Zootropolis bez lenochodů, v „Večerní fofr“ vyrazí Blesk a Priscilla na večeři s jejich kamarádem Samem, který z jejich tempa nebude úplně nadšený.

Zootropolis+ naskočila na Disney+ dnes, 9. listopadu 2022 – každý díl má jen kolem 10-12 minut. Jedná o zábavné jednohubky, které stojí za to vidět!

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *