Hry

Je to tu, datum vydání Call of Duty: Modern Warfare 2 oznámeno

Tak jsme se dočkali, Activision Blizzard oznámilo datum vydání očekávaného Call of Duty: Modern Warfare 2. To bylo stanoveno na 28. října a aby toho nebylo málo dočkali jsme se i videa s artworky a charaktery nám dobře známými. Vypadá to tedy, že se můžeme těšit na kapitána Price, Soap McTavishe nebo Ghosta. Uniklo ovšem ještě pár dalších informací, které zatím nebyly oficiálně potvrzeny. Pojďme si tedy přiblížit, co zatím víme.

Video níže nám vkusně odhaluje artwork Call of Duty: Modern Warfare 2. Nečekejte ovšem žádnou přehnanou akci. Nebudu vám popisovat, co na videu uvidíte, to si zjistěte sami. Artwork nám ukazuje operátora v masce lebky a za povšimnutí určitě stojí, že na rozdíl od prvního dílu Modern Warfare, který byl ponuře šedý, tento je až zářivě zelený.

Activision Blizzard oznámili práce na Call of Duty: Modern Warfare 2 již začátkem letošního roku a pracují na něm lidé z Infinity Ward. Hra by se měla soustředit na boj speciálních jednotek americké armády proti kolumbijskému drogovému kartelu. Po akvizici Activision Blizzard Microsoftem by se tak mělo jednat o poslední výroční díl. Další díly Call of Duty by následně měly vycházet nejdřív po dvou letech, to znamená, že nejbližší další díl by mohl vyjít v roce 2024.

Co je ovšem zajímavější je informace od CharlieIntel. Ten po aktualizaci Call of Duty: Vanguard objevil v souborech hry informace o chystaných edicích hry. Podle něj budou tři edice hry Call of Duty: Modern Warfare 2 a to standardní edice, Cross-Gen Bundle a Vault. Poslední jmenovaná by měla být nabitá spoustou operátorů, skinů a různých úrovní battle passu.

Vault edice by konkrétně měla obsahovat

  • Battle pass +50 levelů
  • Balíček operátorů Red Team 141: Ghost, Soap, Price, Farah Oprátory
  • Zbraňový trezor FJX Cinder
  • 10 hodin 2XP + 2WXP
  • Ghost Legacy balíček: 12 skinů operátorů a 10 zbraňových blueprintů
  • Předběžný přístup do open bety

„Vítejte v nové éře Call of Duty. Předobjednejte si Cross-Gen Bundle pro předběžný přístup k otevřené beta verzi – nejprve na PS4 a PS5“, říká Activision v před objednávkové dohodě, která se údajně nachází v souborech Vanguard. To by mohlo znamenat, že Activision bude i nadále připravovat exkluzivní obsah pro konzole PlayStation a nabízet před objednávkové bonusy, ale i že nové Call of Duty dorazí i na konzole minulé generace. V následujících měsících se jistě vynoří další a další nové informace, ať už oficiální, nebo uniklé. A to ne jen o Call of Duty: Modern Warfare 2, ale i o druhém dílu Warzone.

Už máte našetřeno? Na jakou edici si brousíte zuby? A co si myslíte o novém díle Saints Row?

author
Vášnivý hráč, už téměř 30 let. Nejvíc hraju FPS, akční adventury, RPG... Je toho hodně. Moje knihovna by mohla vyprávět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *