Hry

I Was a Teenage Exocolonist je ambiciózní titul

I Was a Teenage Exocolonist je příběhové RPG s karetním formátem soubojů. Ve hře vyrůstáte na Vertumně, krásné, i když potencionálně nebezpečné planetě. Lidé zde založili mimozemskou kolonii. Život je zde odměňující, ale zároveň i těžký, protože kolonisté pracují na budování budoucnosti pro sebe a své rodiny. Vy budete nuceni dělat nejrůznější životní rozhodnutí, jak v průběhu hry vyrostete. Začínáte jako desetileté dítě, jedno z několika narozených na cestě do Vertumny IV. Když vaše domovská loď proplouvá červí dírou, nehoda vás uvrhne do kómatu a probudí ve vás zvláštní schopnost vidět potencionální budoucnost. Ve hře má být kladen důraz na vaše volby, jenž ve finále vedou k 30 různým koncům.

Transformujete svůj nový domov v místo futuristických technologii nebo zvolíte spíše soulad s přírodou? Každé jednotlivé rozhodnutí určuje podobu cesty, po níž budete kráčet. Nově nalezený svět je místem plným možností, ale zároveň i nebezpečný. Narazíte zde na nepřátele, se kterými se střetnete v karetních bitvách. Tento soubojový systém je volně založen na pravidlech pokeru. Hráči navíc mohou používat karetní efekty k úpravě karet, které drží v ruce. Budete moci použít až 250 karet. I Was a Teenage Exocolonist vypadá velmi ambiciózně. Příběh s 800 dějovými událostmi, které čekají na odhalení během nespočetných životních cyklů hlavního hrdiny, to dokáže upoutat. K dispozici by jste pak v kolonii měli mít na výběr až 25 specializací, kterým se vaše postava může věnovat.

Podivné spojení s červí dírou na oběžné dráze způsobuje, že si pamatujete události z minulých životů. Najít každý konec a nakonec i způsob, jak zachránit svoji kolonii a planetu, vás však bude stát mnoho z nich. Na vašich rozhodnutích záleží. Vaše dospívání ve hře je plné nešikovnosti a neohrabaných chyb, ale vše co se naučíte, posílí nejen vás, ale i kolonii. I Was a Teenage Exocolonist vyvinutý společností Northway Games by měl vyjít 25. srpna 2022. Pro zájemce je k dispozici hratelné demo, které pokrývá první rok života kolonisty ve hře. Hra by měla dorazit skrze Steam na PC, Playstation 4, Playstation 5 a Nintendo Switch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *