Filmy & seriály

I Am Groot pučí a roste v novém traileru

Kdo má rád milý chodící málomluvný strom ze Strážců Galaxie, může jásat: je venku první oficiální trailer na nový seriál I Am Groot. Groot si za svou existenci v Marvel vesmíru již užil docela dost, včetně své vlastní reinkarnace. Nyní je tedy čas sledovat jeho pouť za poznáním a dospíváním – a že nás čeká nějaký růst a pučení!

V pěti krátkých epizodách budeme sledovat dobrodružství baby Groota (Vin Diesel) během jeho dospívání v různých koutech vesmíru. Trailer slibuje barevné a šílené dobrodružství plné neznámých tvorů a charakterů, ale cameo by tam měl mít i Grootův nerozlučný parťák Rocket (Bradley Cooper). Uvidíme, kolik toho dokáží do 15 minutových epizod vložit, ale vzhledem k tomu, že má režii pod palcem Kirsten Lepore (Adventure Time), řekla bych, že se nemáme čeho bát. Celé Adventure Time jsou de facto kraťasy, a tak můžeme s klidem říct, že tento projekt padl do správných rukou.

Roztomilé příšerky

Z traileru se dá očekávat, že si Groot zahraje na boha, modela či tanečníka, a pravděpodobně nám vyplní nějaké mezery v ději mezi oběma filmy. Seriál bude cílit i na mladší publikum, takže se vtipům s pšouky a roztomilým designům mimozemšťanů nevyhneme (věděli jste, že Groot prdí listí?). Vzhledem k úspěchu takových Mimoňů se ale dá říct, že přesně to si lidé asi od děl s podobnou tématikou přejí, a děti to rozhodně pobaví.

Každopádně Groot se na nás už chystá: na Disney+ bude seriál I Am Groot dostupný již 10. srpna 2022. Brzy tak uvidíme, jak se tento oddechový seriál Marvelu podařil.

editor
Cosplayerka, fotografka, copywriterka, vášnivá hráčka deskových her... a v hloubi duše bláznivý geek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *