Anime Hry

Honkai Impact vstupuje do nové éry

Do Honkai Impact přišel nový update 7.3 „Rekindle the Spark of Civilization„, který posouvá hru do další fáze. Vyšel Honkai Impact 3rd 2.0.

Trailer na vstup do nové éry Honkai Impact; zdroj: miHoYo

Přesouváme se na Mars, kde očima nových hrdinek musíme vyřešit záhadnou krizi. Honkai impact 3rd part 2 tak přináší nový svět, který budeme prozkoumávat v otevřených prostředích, tři nové valkýry a nově i (zatím) bezejmenný „hráčský charakter“. Update s sebou přináší i další svěží obsah, jako jsou například nové outfity.

Změny nejsou jen obsahové, ale také herní. Konečně přibyla i plná podpora myši, takže můžete hrát s ovládacím layoutem, jakým jste zvyklí z Genshin Impact. K útoku už tedy můžete používat levé tlačítko myši. Dále pak aktualizace přináší grafické změny a rozšíření nastavení.

Samozřejmě s každým updatem přicházejí i dárečky a bonusy pro hráče. Tudíž je teď ten pravý čas Honkai impact vyzkoušet!

Honkai Impact 3rd je třetí hrou studia miHoYo a první jejich větší hrou. Během let se obrovsky rozrostla jak po příběhové stránce, tak po stránce hratelnosti. Hra je velice populární, i když nedosahuje takové rozšířenosti jako její mladší sourozenci Genshin Impact a Honkai Star Rail.

Hra je ke stažení buď přímo na officiálních stránkách nebo přes Steam či Epic Games. Mobilní verze jsou dostupné na Google Play nebo iStore.

Pokud si chcete zahrát původní příběh, nezoufejte. Celé putování Kiany Kaslany je stále dostupné.

Graduation Trip, krátký snímek od miHoYo anime, který uzavíral příběh Kiany Kaslany, hlavní hrdinky a maskota Honkai Impact 3rd; zdroj: miHoYo
Filmový nadšenec se slabostí pro asijskou tvorbu. Anilist: https://anilist.co/user/4thPretender/ MyDramalist: https://mydramalist.com/profile/4th_Predenter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *